petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sıcak Havaların Muhabbet Kuşlarına etkisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem TANIR tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Cem TANIR

Cem TANIR New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi sıcak havalarda kuşların tepkisi nasıl oluyor ? Tüylerini belirli aralıklarla kabartma , kaşınma gibi.

Dün aldığım muhabbet kuşum kafesinin dışında gayet hareketli ve elime de alışmış durumda. Ama kafesinin içinde 1 tünekte sabit duruyor ve bazen kendini kabartıyor hafif. Ve uyuyormuş gibi duruyor gözlerini kapatıyor.

R819 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Maşallah çok güzel kuş :) Ben de 4 çift var Sprey su ile 3-4 kez üstlerine sıkıyorum rahatlamaları için hafta sonu da her kafes için ayrı banyoluk alacağım çözüm olarak iyi gelecektir size de öneririm bir banyoluk koyun kafesinize.

3. Cem TANIR

Cem TANIR New Member

Beğenileri:
    0
    Söylemeyi unuttum daha 33 günlük :) kendi kendine banyo yapar mı

R819 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    2-3 aydan sonra takiyorlar ben öyle duydum daha doğrusu sonra kendisi alisiyordu ayrıca içine yeşillik falanda koyuyorlar sizde 1-2 ay sonra takın benim fikrim böyle daha önce denemiş bi arkadas varsa o da yardımcı olacaktır :) maşallah tekrar kuşa

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş