petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sicaklar ve yavru bakimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hakan Gungor tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar iyi aksamlar,

Ciftimin 2. kuluckasindan 3 yavru aldik. En kucuk yavru 1 haftalik. Fakat sicak havadan dolayi anne zorlaniyor. Izmir sicagini bilirsiniz cok bunaltici. Dunden beri anne yavrularin uzerine pek yatmiyor. Yuva disinda sicaktan gagasini acip kapiyor surekli. Yavrular yuvada daginik sekilde yatiyorlar, sicaktan bisr sey olacak diye korkuyorum. Yapmam gereken bir sey var midir? Susuzluk cekiyor olabilirler mi? Anneye banyo veriyorum arada. Yavrularin beslenmesiyle ilgili bir problem yok, kursaklari dolu.

2. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Ayni sorun bende de var sicaktan mi yavru bakmanin yorgunlugundan mi bilemedim ama dişi hep dışarda ve kanatlari gagasi açık duruyor ben disardan ince spreyle su sıkıyorum ama yuvanin ici için bi oneri varmi ben de merak ettim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş