Karadeniz Pet

sıcaktan mı acaba ?

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
I

Işıl KEGEÇ

Guest
arkadaşlar bildiğiniz üzre bir aylık erkek bi mubişim var bugun fark ettim nefes alıp verirken hızlı nefes alıp veriyor ve ağzını acıp kapatıyor neden yaparki bunu yardımlarınızı bekliyorum...

Eğer çok uçup yorulduysa benim kuşlarımda yapıyor kalpleri güm güm atıyor

pek sanmıyorum o dediğiniz köpeklerde olur zaten şu kış mevsiminde bi ev 30 dereceden fazla olamaz veya 33 olur en fazla

Benim kuşum çok uçarsa hızlı nefes alıp veriyor karın hareketlerinden anlıyorum kuşlardada oluyor o sanırsam

Eğer çok uçtuysa, kafeste çok debelendiyse yorulduğundan yapıyor olabilir.

daha küçük olduğu için dışarıya çıkarmıyorum bi kez çıkardım etrafa çarptı uçmayı bilmiyo kafesin içinde durduk yere yapıyo böle

Benim kuşumda ilk geldiğinde çarpıyordu bir kuş sürekli kafesin içinde durursa daha kötü olabilir diye düşünüyorum kuş elinize geliyorsa omzunuza kafanıza karnınıza koyabilirsiniz mesela benim kuşlarımdan limon ayak parmağıma konuyo tiki var ısırıyor sürekli :D

kafeste elime geliyo ama bırakınca yalaşmıyo kaçıyo bizden alışır inş bize

kafes içinde sürekli durupta alışıcağını sanmıyorum dudağınıza yem koyun kuşunuzu dudağıza yaklaştırın o yemi yiyecektir :D böyle dostca yaklaşabilirsiniz

çarpalı 1 haftayı geciyo daha bugun fark ettim ama durgun değşl hareketli

O zaman çok bi' sorun olduğunu düşünmüyorum. Hava akımına maruz kalmaması önemli.

bir video ekleyin isterseniz Işıl Hanım.. Solunum yolu hastalıgı olabilir...

Geri