petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sıcaktan ölecek yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 22 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    izmirde oturuyorum bilen bilir izmir sıcağını gebericez nerdeyse 40 derece çok nemli bi şehir iyice bunaltıcı oluyor neyse kuş sıcaktan bunaldı baya ha bire kanat açıyo ağzını açıp kapatıyo nefesleride hızlandı birşey olcak diye korkuyorum banyoluğuda takılı korkuyor bir türlü alıştıramadım zaten gidiyor banyoluktan su içiyor sadece ayakları suya deysin kaçacak yer arıyor ne yapayım klima açmıyorum zararlı diye biraz serinleyene kadar açsam sıkıntı olurmu yoksa çeşmenin altınamı sokayım

2. volkan7988

volkan7988 New Member

Beğenileri:
    0
    üzerine 30-40 cm uzaktan biraz su fıslatın 3-4 kere rahatlayacaktır endişe edilecek bi durum yok fakat klimayı kuşunuza çarpacak şekilde kesinlikle üfletmeyin

Sayfayı Paylaş