Karadeniz Pet

Şiddetli Geçimsizlik..!!

sabbani

Yeni Üye
herkese selamlar, benim sorunum sinirli dişi kuşum. 10 ayılık falan daha, yerli bir erkek buldum, oda yaklaşık 10 aylık. erkeğin kafesine attım benim dişiyi. bazen gaga gagaya kavga ediyolar, 10 saniye sonra bakıyorum birbirlerinin kafalarını kaşıyolar gagalarıyla usul usul. nası mayışıyolar bi görseniz bunu yaparken :)) eş tutarmı sizce, yada nası bir politika izlemem lazım. yuvayı koyma henüz dedi phet shopcu, bir hafta alışsınlar birbirlerine dedi, ne derece doğru.

Belli olmaz kuşları takip edin şiddetli kavga yoksa zamanla eş tutarlar dediğiniz gibi birbirlerini kaşıyorlarsa bu iyiye işaret. bir kaç hafta sonra duruma göre yuva takarsınız

aynen, çok şiddetli değil, umarım tutarlar bu konuda çok hevesliyim :)

herkese selamlar, benim sorunum sinirli dişi kuşum. 10 ayılık falan daha, yerli bir erkek buldum, oda yaklaşık 10 aylık. erkeğin kafesine attım benim dişiyi. bazen gaga gagaya kavga ediyolar, 10 saniye sonra bakıyorum birbirlerinin kafalarını kaşıyolar gagalarıyla usul usul. nası mayışıyolar bi görseniz bunu yaparken :)) eş tutarmı sizce, yada nası bir politika izlemem lazım. yuvayı koyma henüz dedi phet shopcu, bir hafta alışsınlar birbirlerine dedi, ne derece doğru.

Bildiğim kadarıyla gaga gagaya vurmak iyiye işaret yani kavga değil ki birbirlerini kaşıyor lar diyorsunuz...
Eş tutarlar büyük ihtimal Allahın izniyle

Yuvalığı takmaktan zarar gelmez çünkü bazı dişiler yuvalığa çok geç alışıp giriyor. Ayrıca birbirlerini kaşıyorlarsa eş tutma yolunda adım atmışlar demektir.

Geri