petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sigara ve muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Ben bisey sormak istiyorum. Sigara içilen ortamda kuşun olmasi zarar verirmi. Yani suana kadar kusta herhangi bir sıkıntı olmadi ama sormak istedim

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sigaranın hiç bir faydasını görmedim.. Şaka bir yana, yeteri kadar havalandırabiliyorsanız cok ciddi bir sey olacagını zannetmiyorum şahsen..

3. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Sigara her canlıya zarar verir. İçmeyenler bile ortamında pasif içici oluyor biliyorsun. Muhabbet kuşları çok narin canlılar. Kısa vadede birşey olmaz belki ama ileride sorun yaratır bence Eğer imkan varsa içilmeyen bir yerde muhafaza et derim.

4. Kağan Köse

Yok kusum zaten bi koltuu isgal etti baskose onun yeri. Bundan sonra sigaralari yan odada icerim. Misafirlerimi de uyaririm napim :) saskindan onemli degil hicbisi

5. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    zarar verir. hem de çok zarar verir. mümkünse kuşu sigaralı ortamdan uzak tutun hatta kendinizi de ..

6. Kağan Köse

Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:26 --

7. Gokay Akgul

Kağan kardeş sana tavsiyem kuşu bel hizasının yukarısına bi yere koyman. daha az ürker o zaman ;) Maşallah

8. Kağan Köse

Ama ev kira civiyide ben sevmiyorum hem yerini seviyo vee suan inanmican omzuma g3ldi olilkdefa yaaa :)))))d

9. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    hadi gözünüz aydın.. size güveni gelmiş demekki :) daha da inmez omuzlardan :)

10. Kağan Köse

Kac gündür avuclamiyorum ama :)

11. Gokay Akgul

duvar şart değil odanın köşesinde hafif yüksekçe bi sehpada da durabilirler. benimkiler öyle mesela. Hiç ürkmüyorlar yanlarından geçilmediği için :)

12. Kağan Köse

gökay bu da ürkmüyo merak etme burda gayet ıyı sıkıntısı yok yanı :D sevıyo burayı :)

13. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    hafif meyve yedir elinde :)

14. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Sigara canlı olan herşeye zarar veriyor. Bu canlı kavramına muhabbet kuşları da dahil.

15. Kağan Köse

valla ılk zamanlar kafesıne marul koymustum yemedı hıc. dun havuc verım dedım korktu yaklasmadı bıle perdeden gelmedı bıle :) yemden bıksın bakalım bıraz acıktıgı zaman gelıyo nasılsa esek gıbı yanıma benım kucuk sıpam :D

16. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    tadını ögrendigi zaman daha da bırakmaz :)

17. Kağan Köse

bakalım artık :D

18. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  19. Kağan Köse

Teşekkürler Semiha :)

20. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0