petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şikayetim Var

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Merhaba,

Bu konu altından kimden ne için şikayetçi olduğunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca şu şöyle dedi yok bu böyle yaptı vs. demeyin.. Ekran görüntüsü alın konu altına şikayetinize ekleyin resmini.. Kimse imalı imalı konuşmasın.. Kimden şikayetçiyseniz direk nickini veya adını soyadını bildirin..

Saygılarımla.

2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Evet bu güzel oldu, haftaya Ankara'da olacağım site için görüşeceğim Muhammet ve Serkan ağabeyimle. Yapılması gerekenler hakkında konuşacağım.

3. Adem PEHLİVAN
    Gizli

Yüregine saglik kardesim aynen katiliyorum kirk nazla ima ederek ortaligi bulandiriyorlar delikanli gibi ortaya koyarsin ak koyun kara koyun cikar ortaya

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    tam konu açtım bu konuyu gördüm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Muhammet Bey alınmaca gücenmece var mı? Burda açık yüreklilikle konuşursak dürüstlüğümüzün bedelini ödiyecekmiyiz?

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    site abi bura konus ne bedeli ödiceksin

6. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Hakaret etmeden, haddimizi aşmadan şikayetlerde bulunabiliriz elbette.

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    benim tek olumsuz buldugum yer var mesala skıntımız oluyor ishal gibi veya vitamin danısmak gibi veya mamaya katılcak bsey icin vb ... gibi sorularımızı yanıtlıcak deneyimli arkadaslar üreticiler yardımcı olmuyorlar cok konu acılıyor haklısınız ama mesala ekip kurulabilir acil durumlar için soru yanıtlamak için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

su anki sıkıntıyla hiç alakası yok ama

8. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

ömer beye kesinllikle katiliyorum 2 gundur kusumun ırkını ogrenemedim net olarak herkes ustadlar bilir diyor.ama ustadlar ortada yok:(

9. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Boncuk mesajınızı silmek zorunda kaldım kusura bakmayın. Bahsettiğiniz şahıs beni arayıp özür diledi ve sorun halloldu.

10. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın, buradaki şikayet konuları; şahıslar, birinci kişiler hakkında.

11. Adem PEHLİVAN
    Gizli

Biraz onceki paylasim nereye gitti boncuk arkadasin ki

12. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    silin abi o zaman benimkinide ben genel yazdım kimseden şikayetim yok kişisel olarak siteyi cok seviyorum sürekli burdayım

13. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Benim demek istediğim sorunla ilgili değil.Muhammet bey elinizi vicdanınıza koyun.Bu forumda bu güne kadar kaç kişi argo konuşmaktan banladınız.O argo konuşanlar emin olun ki sizin kadar sinirlenmişlerdir.Benim mesajımın bir önemi yok silebilirsiniz.Ama sizin bile yaptığınız bir hata yüzünden başka insanları banlamak ne kadar adaletli.Haksızmıyım sizce ben ilk olarak sizden örnek bir forum üyesi olmanızı beklerim.Sizde örnek olucaksınız ki başkalarına karşı güçlü durabilesiniz.Bir yanlışım varsa affola.Kimseye zarar vermek niyetinde değilim.

14. Tuan MAKSEL
    Gizli

Sordugunuz sorularin cvpsiz kalmasinin buyuk etkenlerinden biriside bilgisi yok denecek kadar az olan arkadaslarimizin konunun acilmasiyla ayni hizda dogru veya yanlis cevap vermesidir. Kendi adima konusuyorum birine yardimci olacagim zaman 2 kere dusunuyorum yanlis bisey solerim diye. Emin olmaya calisiyorum yeni uyelerin cogu anlik cvp veriyorlar cvp olsunda ne olursa olsun misali.
    Ve sitede canlilarla alakali konudan cok mizah veya sitenin icerigiyle alakasiz yogun konular acildigi icin bir çok uyenin cvp verme istegini azaltdigini dusunerekden sorulariniz cevapsiz birakiliyor.
    Bunlar sahsi fikrimdir

15. Efe Çalışkan
    Gizli

bence bu konu yersiz burdaki herkesın aklı basında yaşını başını almış insanlar oldugunu düşünüyorum çocuk gibi bişeyleri burda ulu orta kimsenin şikayet etmesi gereksiz.Bir kişinin sorunu olursa sorunu oldugu kişiyle kendisi konuşup halledebilir eğer aralarında çözilmicek birşeyse (boyle bişi bi forumda ne olabilir tartışılır bence olmaz ama) admine yazarlar hallolur.

16. Nilgün BULUT
    Gizli

çok doğru birşey bu gercekten.insanda yardım etme hevesi kalmıyor.çünkü yardım isteyen arkadaşlar sonradan çok ukala oluyor cevabını alamyınca yada işine gelmeyen bir cevap alınca.ben daha bugun yaşadım bu sorunu

17. Adem PEHLİVAN
    Gizli

Sonuna kadar haklisin kardesim imam ........ cemaat .....

18. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ben bu sekilde demedim mesala ben merak ediyorum üretihanesi olan 200 500 kus bakan üretici hangi vitamini kullanıyor veya hiç mi kullanmıyor ama bunu öğrenemedim asla gecen hafta mesala kusum ishaldi ölebilirdi konu actım vitaform kullanımı ile ilgili kimse bak ömer 4 gün kullan 10 gün kullan demedi ilactan sonraki sürecte kusa sunu ver denmedi üreticiler biraz daha yardımcı olsun isterdim ben

19. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Herşey güzel olacak söz veriyorum sizlere :)

20. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah bende öyle umuyorum.Sorun çözüldüğüne göre iyi geceler herkese Allah rahatlık versin.

Sayfayı Paylaş