Karadeniz Pet

Sıkıntı Büyük Gibi Görünüyor :(

Yüz şeklinde ne olduğunu anlayamadım. Ayrıca kuşa işkence yapma gibi bir durumum yok kafesini açıyorum kendisi çıkıyor kendisi uçuyor. Sadece gözlemlediğim şeyi paylaştım. Ben de iyi olması için uğraşıyorum elimden geleni yapıyorum. Son olarakta bulunduğum ilde öyle götürebileceğim bir veteriner yok ne yapacağımı bilmiyorum ve sizlerden fikir alıyorum

Gözler kısılmış , vücut biraz kötü duruyor yani sanki kuruma gibi vücut . Yüzüne bakınca da hasta olduğu belli . Veteriner yoksa gerekli ilaçları internet üzerinden temin edebilirsiniz . Hangi ilde bulunuyorsunuz , veterinerin bulunmadığı bir il mi var ülkemizde.

faruk daha sikintin devam ediyormu

Öyle on onbeş keree art arda açmıyor ağzını ama yine arada bi tek sefer açıyo ağzını

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

Gözler kısılmış , vücut biraz kötü duruyor yani sanki kuruma gibi vücut . Yüzüne bakınca da hasta olduğu belli . Veteriner yoksa gerekli ilaçları internet üzerinden temin edebilirsiniz . Hangi ilde bulunuyorsunuz , veterinerin bulunmadığı bir il mi var ülkemizde.
Veteriner yok derken kuştan anlayan ilgilenen bilen seven adam yok. Petshoptan farksız sadece adı veteriner. Geçen gün gittim sordum kuşum böyle böyle durumda ne yapayım getireyim mi bakarmısınız diye ben pek bilmem bişey yapamam netten araştır dedi. Bunu söyleyen veterinere emanet edebilir misiniz siz kuşunuzu?

benim kuşum da ayapıyor ama nadiren yapıyor kuş tüylerini gagasıyla kaşıdıktan sonra boğazına tüy tozları kaçıyor böle boğazına takılır gibi yapıyor kıt kıt diye ses geliyor hatta yutkunurken benim kuşum nadiren yapıyor ama sürekli yapıyorsa iş değişir

Geri