Karadeniz Pet

Sıkıntı olur mu Olmaz mi

Drn Selim

Yeni Üye
Beyler bende 1 aylik filan dişim var alışkın bana yanina o yasta veya daha küçük erkek alsam sikinti olur mu erkegi bana alisir mi disi zatrn bana alışkın onuda alırsam erkegi yani slisirmi ikiside.??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Yardim edecek yokmuuuu

Son düzenleme:
SIKINTI OLMAZ kardeşim benimde vardı ondan 4 ay küçük anlaştılar valla

Anlasirlar kardesim tamam da bana da alisir mi birisi zaten alisik yeni gelen bana alisirmi yani onu soruyorum :D

Yani o kusun karakteri ve senin yaklasiminla alakali. Burada yapilan yorumlar afaki. Benim fikrimi sorarsan kusun yanina es alindigi zaman esiyle daha cok ilgilenecektir dogasi geregi.

Tabiki oyle de iste alisirmi bana yeni aldigim veya eski kuşum yani alışık olan bana gelmezmi diye tereddut ettim

Ben de Gökhan'la aynı fikirdiyim. Eğitimli sahibine alışkın bir kuşun yanına eğitilmek üzere bir kuş alınsa içgüdüsel olarak onunla ilgilenip sahibinden uzaklaşacaktır. Buna rağmen kuşların karakterine bağlı olarak öğrendiklerini diğer kuşa aktaran çiftlerinde olduğu söylenmiştir.

Profil resmindeki cift senin sanirim gökhan kardesim seninki nasıldı alisikmiydi veya aliskin mi sana esiyle beraber olunca açınca kafesi geliyormu sana konusyor mu benimde sorum bu zaten.??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

http://i.hizliresim.com/0kg7zB.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Aynen uğur kardesim deneyecez bakalim bu erkek mi disimi belli degil resim atayım bakarsiniz bi yavru daha zaten ben cok küçükken aldim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 21:45 --

Fikri olan varmı başka???

Benim kuslarim damizlik genelde. O sebepten kafesleri yeterli ve disari salmiyorum takimlari. Profildekiler show oldugu icin daha sakin kuslardir. Ama ayri kafeste baktigim tek show um var. O alisik. Ama es geldiginde ne olur gormek gerekir. Dedigim gibi kuslarin da karakterleri tipki bizler gibi farklilik gosteriyor. Insallah alisirlar.

Son düzenleme:
Geri