petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sıkıntı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir Hakan SU tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    arkadaşlar ben yola cıkıcam ama cift muhabbet kuşum var ve onları evde bırakmak zorundayım sizce napmalıyım :confused: :confused: :(

2. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    5 gün evden ayrı kaldım ve bu sürede bir çift kuşum kafeste yalnız kaldılar.
    3 yemlik + 2 suluk tabanada yarım avuç yem bıraktım..Döndüğümde hiçbir sorunla karşılaşmadım..Suluklarına vitamin koyma ki bozulmasın tadı

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bende 4 gün yalnız bıraktım 4 yemlik + 2 suluk hiç bir şey olmadı. Sadece geldiğimde kafesin tabanı iğrençti :eek: tabi birde kafesin etrafı tüy ve pislik vardı eşim görmeden :rolleyes: hemen temizledim ;)

4. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    teşekkürler arkadaşlar

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Güvenilir bir yakınınız var ise ona bırakmanızı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş