petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sil baştan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 25 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar kuşu kafesten çıkardım ilk cikisiydi uçtu biraz sonrada sevdim gogsumde fln omzunda gezdi baya fakat elimden kaciyor anlayamadım kafese koydum gelicekmi bakim dedim ama kaçtı kafesin içinde ordan oraya uçtu ne yapmam lazım kuşu alalı 1 hafta oldu

2. Memo9593

Memo9593 Guest

Avucladıysanız korkuyo olabilir ama bence daha yeni diye dir
    Kafesten alırken ben hep elime yem aliyorum kendi gelio sonra

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Guven tam oturmamis. Ilgiye devam.

4. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    ilk biraz kendine alıştır bi hafta daha ilgilen kuşla sonrada kafes günde 5er dk hergün elini sokup tut çok ani hareketler yapmadan sonra yavaştan elini veya tek parmagını yavaştan hayvana doğru götür gelmezse zorlama çok bırak çek elini zamanla alışıcaktır bunu her gün tekrar edersen

5. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuş egitimi diye forum içi arama yaparsanız bir çok konu çıkacaktır karşınıza size yardımcı bilgiler mevcut o konularda.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Sayfayı Paylaş