Karadeniz Pet

Şımarık ve Zillinin son halleri

Limon&Fıstık

Meraklı Üye
Sizce kuşlarımın durumu nasıl 1,5 aydır birlikteler öpüşme kaşıma yem kusma yuvalıkta vakit geçirme herşey var ama çiftleşme olup olmadığını bilmiyorum fotoğraflarını yüklüyorum sizce sağlıkları nasıl birde yağlanma var mı varsa veya olursa ben nasıl anlayabilirim yağlanma olduğunıu ve tüye girdiklerini
eWrZEm.jpg

ekYgnJ.jpg

KgLA8N.jpg

KPEoM8.jpg

e2QkrL.jpg

xY5lOj.jpg

xY5lgj.jpg

xJE4DE.jpg

epYobz.jpg

wzEVGB.jpg

xY5lVa.jpg

eXYo36.jpg

xVyL8V.jpg

Kalamar Kemiğini Kuş Sandım
Ne Biçim Kuş Diyorum Bende :)

Kuşlarınız Harika Maşallah .

Kalamar Kemiğini Kuş Sandım
Ne Biçim Kuş Diyorum Bende :)

Kuşlarınız Harika Maşallah .

Tşk ederim birde çiftleşseler ve yavrularını alsam daha çok sevinecem ama herşeyi yapıyolar kaşıma öpüşme yem kusma yucada bol bol vakit geçirme ama bir çiftleştiklerini göremedim birde yavrularını alsam dünyalar benim olacak:(

İnşallah Nasip Olur Sizede
Belki Sizin Göremediğiniz Esnada Çiftleşmiş Olabilirler Bir Bakarsınız Yuvada Yumurta Var ..
Zaten Kuşlarınız Çok Kızışmış Özellikle Dişi .

İnşallah Nasip Olur Sizede
Belki Sizin Göremediğiniz Esnada Çiftleşmiş Olabilirler Bir Bakarsınız Yuvada Yumurta Var ..
Zaten Kuşlarınız Çok Kızışmış Özellikle Dişi .

Elimden gelidğince rahatsız etmiyorum belkide ama yuvaya çaktırmadan bakıyorum ama yok bişey inşallah nasip olur baş tacım onlar benim çok seviyorum ve yavrularını almak istiyorum çok seviyorum çünkü kuşlarımı şımarığı uzun zaman yanlız bıraktığım için çok pişmanım çok şey mi istiyorum sadece yavrularını istiyorum:D

maşallah çok güzel mubişlerin ve en kısa zamanda hazırlıklı ol bence çünkü dişi kızışmış şimdiden kolay gelsin diyeyim :))))

maşallah çok güzel mubişlerin ve en kısa zamanda hazırlıklı ol bence çünkü dişi kızışmış şimdiden kolay gelsin diyeyim :))))

Tşk ederim Aşşah razı olsun inşallah dört gözle bekliyorum yaaaa elimden geleni yapıyorum rahatsız etmiyorum yemleri mamaları herşeyleri var dört gözle bekliyorum:rolleyes:

çiftleşmede dişi problem oluyor normalde dişide kızışmış zaten inş yakın zamanda yavruları elinize alırsınız

dişide erkekte kızışmışlar inşallah en yakın zamanda mutlu sona ulaşırsınız :)

çiftleşmede dişi problem oluyor normalde dişide kızışmış zaten inş yakın zamanda yavruları elinize alırsınız

İnşallah alırım elimden geleni yapıyorum beklemekten başka çarem yok sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:09 --

dişide erkekte kızışmışlar inşallah en yakın zamanda mutlu sona ulaşırsınız :)

İnşallah selen abla dediğiniz gibi mutlu sona ulaşırım birde erkek tüye girmiş dedi birisi sizce durumu nasıl :confused:

halsizleşme oyun oynamama gibi durumları var tüye girmiştir vitamin koyarsan suyuna daha çabuk atlatır bu dönemi

Öncelikle maşallah. eş durumunda ve yumurta bekleyen çiftlerin fazla rahatsız edilmemesi gerektiğini ve kafese sadece yem,su,temizlik haricinde mudahale edilmemesi gerektiğini söylemişti üretim yapan bir abimiz

Geri