Karadeniz Pet

Şımarık'ımın ek gıdaları (Resimli)

• Konbuyu başlatan Dgkn25
  • Başlangıç tarihi
D

Dgkn25

Guest
Şımarık kuşumun ek gıdaları nasıl arkadaşlar

Bu arada kuşuma Maşallah demeyi unutmayın :)

eyXoqM.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
yemi en kalitelisinden :) Kafes için olumlu yorum yapamıcam kare şeklinde olsaydı eminim daha kullanışlı olurdu. Vitamin ilacınız Avisol onun için pek iyi değil diyorlar Avi vit ve Mira vit isimleri önde :) Ama olsun siz kullanın bitince değiştirirsiniz

Son düzenleme:
Kuşunun kare kafesinde var ama resimdeki kafesin ustu olmadigini düşünün ayni boyda bu kafesin ustude var daha geniş oluyor. Avi vit nerden bulabilirim acaba? Kuşunun kafesi vitamini gereksinimi hepsinde tecrubelerinizi düşüncelerinizi paylasirsaniz neler yapmam gerekir nazil olur paylasirsaniz sevinirim :)

Hediye ettiğim yavru için, kafesinizin aynısından yiğenime aldık. Ama; ben 25 tl ye aldım. Galiba sizin oralar biraz pahalı :)

bunun çok daha büyügünü 50 tlye aldım.İstanbul Beylikdüzü pahalı yer zaten beylikdüzü ama ucuz kafes.Tek kapı galiba çiftlesme döneminde yeni kafes alman lazım galiba. yem fiyatları filan kaça aldın ?

Bu arada kuşun kral gibi yaşıyor bir arkadas istiyordur.

Kafes tek kapili değil ama arkadaş isine sicak bakmiyorum ya tek büyütmek istiyorum kuşumu. Vitakraft yemi 15e avisol 8 lira exobit 8 TL te aldim

mira vit 10 numara bi vitamin kuşların stresini aldı tüğ dökümünü hızlı bi şekilde atlattı simdi 1 kaç güne yumurtalar geliyor(tabi mama da her gün veriyorum)

miravitten sonra hayvanlar çiftleşmeye başladı benim cok hoşuma gitti

Maşallah inş saglikli olur yavrulariniz :) miravit ilacini da önerilerinin üzerine alacagim tesekkur ederim :)

az önce ilk yumurtamız geldi şükür
K8jcjkK.jpg

YY4AdSr.jpg

Dubai'de yaşıyor sandım,altın kaplama falan. Hay Allah :D

Yavrucuğuna maşallah,yemi güzel ama kafes şekli/tipi konusunda bende sınıfta bırakanlardanım afedersin. İnşallah yakın zamanda daha konforlu bi kafes edinirsin

Maşallah. Vitaminleri nereden temin ediyorsunuz. Ben henüz o önerilen vitaminleri bulamadım.

Maşallah. Vitaminleri nereden temin ediyorsunuz. Ben henüz o önerilen vitaminleri bulamadım.

her petshopta bulunmuyor malesef.. buralarda bende göremedim.. avisolu daha cok satıyorlar sanırım.. her kus besleyen önce avisolü ögreniyor :) :)

Geri