petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şimdi çıktı yumurtadan

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sakız ve gloria tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Arkadaşlar muhabbet kuşum şimdi çıktı yumurtadan çıkar çıkmaz buraya yazdım yavru yuvalıkta köşede duruyo suan annenin altinda 1 yumurta daha var ama o cikarmi bilmiyorum erkek yuvalıga girmeye calisiyo dişi onu istemiyo icerde bi itiş kakış oluyo yavru ezilcek diye çok korkuyorum erkegi cikardim disari suan kafese geri koyuyimmi sizce ? Bide çiftimin ilk yavrusu bu acaba bakmayi biliyorlarmi napiyim çok heycanliyim bildiklerinizi yazin allahaskina

2. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    86
    Panik yapmayın koyun erkeği geri ilk kuluçkaysa dişi beslemeyebilir yavruları şidetli kavga olursa erkeği ayırırsınız yavrunun köşede durmasında bir sıkıntı yok dişi zamani geldiğinde besler altına geri alır onu

3. sakız ve gloria

Beğenileri:
    6
    Çok teşekkür ederim cevabin icin erkegi koyuyorum simdi cok sagol

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Kuslari dogasina birak asiri kavga olursa ayir yeni baba merak ediyodur ufakligi anne kiskanabilir normal bunlar alisicaklar

5. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Kardeşim seninle aynı duyguyu paylaşıyoruz. Benimde 2-3 saat önce çıktı yumurtadan. Benimde ilk kuluçkam ve ilk yavrum :)

JY-S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Cem Açıkgöz

Cem Açıkgöz Active Member

Beğenileri:
    138
    Tecrubesiz anne babalar boyle yapabiloyor. Bazen anne aşırı sahipleniyor yuvayı. Buda sanirim ilk kuluckadan dolayi. Ayni seyler basimiza geldi. Bir sure sonra bizim disi babayi epey bir hirpalamaya baslayinca ayirmistik erkegi. Yavrular buyudu disi yeniden yumurtladi ve suan her sey normal gidiyor. Tecrube kazandilar.

7. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    64
    Tatlı heyecanlar. Maşallah :)

8. Leopardy

Leopardy New Member

Beğenileri:
    3
    anne kuş babayı düzeltecektir.sorun yapmayın erkeği ayırırsanız kuluçkada yatan anneyi kim besleyecek :) siz yemini suyunu mamasını verin onun haricinde rahatsız etmeyin yavrularınız güzel güzel büyüyecektir :)

Sayfayı Paylaş