Karadeniz Pet

şimdi ne yapmam lazım?

Ali sarikaya

Yeni Üye
selamun aleykum arkadaşlar ilk defa çift olarka kus besliyorm . yuvalık taktım 1 hafta once şimdi kuslarım kafa falan sallıyolar yuvalıga giriyolar erkek yem kusma mı oyle bişey varmıs ondan yapıyo. şimdi ne yapmam lzm 2 günde bir mama veriyrum hergun yemleri falan temilziyorum bide yavru olursa ne zaman olur acaba cok merak ediyorum

Belirtiler cok olumlu, kafeste kalamar kemigi, mineral blok, kus kumunu eksik etmeyin. Disi yumurta yapacagi zaman kalamar kemigini kemirmeye baslar. Haftada 2 kere mama vermeye devam edin, bir de haftada iki kere vitaminli su verin.
Ciftlesme olduktan sonra 10 icinde yumurtayi gorursunuz insallah. Kulicka suresi 18-20 gun civaridir.
Bu sure zarfinda kuslari fazla rahatsiz etmeyin.

Söylediklerinin hepsi olumlu şeyler. Korhan arkadaşın söylediklerini de yaptıktan sonra son şey SABIRLI olmak...

vitamin blogu kus kumu taktım . petshopa gittim kalamar gemiği kalmamıs onun yerinede ballı kraker taktım ama en kısa surede kalamar kemiğide alcam . mamamda 2 günde bir veriyorum. diğer çiftim 6.5 aylık onlarında herşeyi hazır yuvalık taksam mı?

Geri