petshop

şimdi ne yapmam lazım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Ali sarikaya tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Ali sarikaya

Üye

Beğenileri:
    0
    selamun aleykum arkadaşlar ilk defa çift olarka kus besliyorm . yuvalık taktım 1 hafta once şimdi kuslarım kafa falan sallıyolar yuvalıga giriyolar erkek yem kusma mı oyle bişey varmıs ondan yapıyo. şimdi ne yapmam lzm 2 günde bir mama veriyrum hergun yemleri falan temilziyorum bide yavru olursa ne zaman olur acaba cok merak ediyorum

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member
    Üye

Beğenileri:
    80
    Belirtiler cok olumlu, kafeste kalamar kemigi, mineral blok, kus kumunu eksik etmeyin. Disi yumurta yapacagi zaman kalamar kemigini kemirmeye baslar. Haftada 2 kere mama vermeye devam edin, bir de haftada iki kere vitaminli su verin.
    Ciftlesme olduktan sonra 10 icinde yumurtayi gorursunuz insallah. Kulicka suresi 18-20 gun civaridir.
    Bu sure zarfinda kuslari fazla rahatsiz etmeyin.

3. Serdar

Serdar Active Member
    Üye

Beğenileri:
    36
    Söylediklerinin hepsi olumlu şeyler. Korhan arkadaşın söylediklerini de yaptıktan sonra son şey SABIRLI olmak...

4. Ali sarikaya

Üye

Beğenileri:
    0
    vitamin blogu kus kumu taktım . petshopa gittim kalamar gemiği kalmamıs onun yerinede ballı kraker taktım ama en kısa surede kalamar kemiğide alcam . mamamda 2 günde bir veriyorum. diğer çiftim 6.5 aylık onlarında herşeyi hazır yuvalık taksam mı?

Sayfayı Paylaş