Karadeniz Pet

Sinan & Mihrimah

• Konbuyu başlatan Yılmaz Ç.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yılmaz Ç.

Guest
rd28l.jpg

rd28u.jpg

rd29f.jpg

rd2b6.jpg

rd2bn.jpg

Ah şu dişiyi bi kızıştırabilsem. Yapmadığım şey kalmadı.

cevap

Nijer Tohumunu ve suyuna Bal katmayı denedinizmi .?

Nijer tohumu aldım evet ama nijer mi bilmiyorum emin olamadım karışım var dediler ben de aldım. Suyuna ne kadar bal katmam lazım ? Vitamin veriyorum ama ?
rd2zn.jpg

Allah aşkına ben bu dişiyi nasıl kızıştıracağım? Kızışmazsa değiştirmeyi düşünüyorum.

Ömer hocam aldığım nijerin resmini koydum ama mamayı hazır mı alayım ?

Aldığınız nijer değil, siz kutu içerisinde olan kanarya yemlerinden almışsınız,onun içerisinde nijer neredeyse hiç yok...

Site yöneticisi Muhammet bey satışını yapıyor. Ben ondan aldım. Sipariş edebilirsin. Içeriği oldukça zengin.

Öncelikle kuşlarınız gerçekten çok güzel. Ben nijerin yaz aylarında verme taraftarı değilim ki zaten sağlıklı da değil. Bırakın doğal hallerine onları zamanı geldiğinde zaten olacaktır. Hem nijer, hem bal, hem vitamin... Bence fazla üstlerine gitme. Sağlıkları bozulduğunda daha çok üzülürsün.

Hocam kaç aydır böyle 1 seneye yakın oldu dişide hiç bir değişiklik yok yavru almayı çok istiyorum

rdkty.jpg

böyle ufak kenevirler var onlardan ver acık yem satan yada güvercin besleyenlerde olur

Güzel Bir yolunu Bulursan Bildir Bize Yılmazz .:)

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ama 1 sene oldu yavru isteyenler kapıya dayandı artık :)) ama ceresi parlaktı şimdi ise tırtıklı olmaya başladı ceresi. Yavaş yavaş kızışıyor sanırım. Yuvalığı, vitamini, gaga taşı, kalamar kemiği, kuş kumu, hepsi var çok şükür. Bir tek benim Mihrimah'ıma kızışmak kalıyor :)

yanlarına başka bir çift daha al yüksek bir yere as ilgilenme tv izler gibi izleme en büyük kızıştırıcı budur

Dişi kızısmıs gibi zaten. ama ille kızısınca yumurta yapar diye de bir kaide yok

Dişi kızısmıs gibi zaten. ama ille kızısınca yumurta yapar diye de bir kaide yok

Onur hocam bu aralar öpüşüyorlar zaten birbirlerinide kaşıyorlar. Yuvalığada giriyorlar artık. Nijer veriyorum eğer havuç çıksın onuda alıp ayrı bi mamalığa koyacağım. Kafestende çıkarmıyorum zaten.

Kendini hazır hissettiğinde illa ki kızışacaktır. Bu sıcakta insanların bile kalbi zorlanırken kuşlara nijer verip kızıştırma çabasına girmek onları epey zorlayabilir. Doğal akış en iyisidir.