petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sindirim sistemi bozukluğu hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    beyler ben kuşumu aldığımdan beri tek yemle besledim.dışkısı sarı ben onu ishal zannettim meğersem sindirim sistemi bozukluğuymuş.ben nasıl önüne geçerim bunun.nasıl düzeltirim.şimdi mama yapıcam olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:34 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

amcalar yardım.

2. veterinerden sindirim düzenleyici ve antibiyotik iste. 2 güne düzelir.

3. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    yemlerini kanarya yemi ile değiştirin. etkisini hemen o gun gösteriyor. yavrumuz hemen toparlıyor. veterinerden de kırmızı sıvı bir ilaç ismini hatırlayamadım enjektörle veriyor hergun suyunu değiştirip suluğuna enjekte ediyorsun 1 ml gr kadar. 3-4 gün kadar uyguluyorsun. biz 2-3 günde atlatmıştık fıstığımla.. geçmiş olsun tekrardan.

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    vitaform aldım.bir çay kaşığı ucu ilacı tam suluğa koydum.inşallah iyi gelir bu ilaç.kuş ishal bu arada.

birde bu ilacı normal zamanlarda verebilirmiyim.haftada 1 kere falan.birde önerdiğiniz vitamin ilacı hangisi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

güncelledim.

5. antibiyotik sağlıklı kuşlara verilmez. avisol kullanın bence iyileştikten sonra.suyuna çay kaşığı ucuyla kahve koyarsanız ishale iyi gelir.

6. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    vitaform iyi geldi gençler.daha zamanı var tam iyileşmesi için.haber veririm

Sayfayı Paylaş