petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siparisim ne zaman kargoya verilecek

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Kral KARAKIR tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Kral KARAKIR

Kral KARAKIR Member

Beğenileri:
    2
    Merhaba
    11135 nolu siparisim ne zaman kargoya verilir

2. Mustafa AKÇAKAYA

Mustafa AKÇAKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Buraya konu açarak sonuca ulaşamazsınız ! Kargo verdiğiniz sitede ne zaman verileceği yazar

3. Kral KARAKIR

Kral KARAKIR Member

Beğenileri:
    2
    Neden sonuc alamayim anlayamadim [MENTION=1940]mustafaakçakaya[/MENTION] forumumuzun sponsoru ayni zamanda kendi satis basliklarina yazdim

#3 Kral KARAKIR, 26 Ekim 2015
    Son düzenleme: 26 Ekim 2015
  4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Genelde bu tür siteler 24 saat içinde siparişi kargoya veriyor. Stokta kalmaması durumunda arayıp bilgilendirmeleri gerek.

5. Kral KARAKIR

Kral KARAKIR Member

Beğenileri:
    2
    Aynen levent abi cok olmadi zaten cumartesi gece verdim siparisi bugun verirler kargoya yarin elimde olur diye dusunmustum bakalim bilgi gelince paylasirim

6. Hüseyin Can

Hüseyin Can Member

Beğenileri:
    12

Verirler arkadaşım için rahat olsun.Bende Pazar günü sipariş geçtim dün verdiler.Aradılar göndermeden önce bir ürün ellerinde yoktu muadilini önerdiler.Hizmetleri konusunda için rahat olabilir.

7. Kral KARAKIR

Kral KARAKIR Member

Beğenileri:
    2
    selam arkadaşlar bugun aradılar dun vermışler kargoya kargo kaynaklı hata olmuş yola çıkmamış benım urunler bugun gondereceklermış aradılar bilgi verdiler

Sayfayı Paylaş