petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şiringa ile yavru beslemek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz

İyi günler arkadaşlar. Anne yavruyu şayet beslemez ise ya da yavrusu çoksa hepsine yetişemiyorsa muhakkak şiringa ile mama takviyesi yapmak gerekiyor. Ben bu işlemi hiç yapmadım. Netten baktığım kadarıyla akcigerler hemen kursagın yanındaymış. Her acemi kursak yerine akcigere mama boşaltma tehlikesi ile başbaşa. Bu işin püf noktasını üstadlardan dinlemek isterim. Saygılarımla.

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  3. emrecelik3673

Çok önemli bir konu. Üstadlardan bu konuyla ilgili bilgilendirme bekliyoruz.

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ben besledim zaten dogu domaz şırıngayı azına sokamasın kendi bile açmıyor azına mama sıksan bile yamaz 2 kişi olacak biri kurdanla azını açık tutacak igeride azına sıkacak az az

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    kursağa giden taraf kuşun ağzının sağ tarafındaymış herhalde öyle duymuştum youtube da bi videoda

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kursağına doğru sokmaya gerek yok, ağzını açıyorsa içine az az bırakmak yeter kursağın şiştiğini görürsün, sık sık ve az az beslesen daha iyi. Bebekler için tahıllı hazır mamalar var kavanozlarda.

7. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ulker herp bayby 8 oğun tahıllı urunu yeterince sıcak su ile ıslatıp ılıdıktan sonra afiyet olsun :)w

Sayfayı Paylaş