Karadeniz Pet

Şiringa ile yavru beslemek

• Konbuyu başlatan Yusuf Akyüz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf Akyüz

Guest
İyi günler arkadaşlar. Anne yavruyu şayet beslemez ise ya da yavrusu çoksa hepsine yetişemiyorsa muhakkak şiringa ile mama takviyesi yapmak gerekiyor. Ben bu işlemi hiç yapmadım. Netten baktığım kadarıyla akcigerler hemen kursagın yanındaymış. Her acemi kursak yerine akcigere mama boşaltma tehlikesi ile başbaşa. Bu işin püf noktasını üstadlardan dinlemek isterim. Saygılarımla.

İyi günler arkadaşlar. Anne yavruyu şayet beslemez ise ya da yavrusu çoksa hepsine yetişemiyorsa muhakkak şiringa ile mama takviyesi yapmak gerekiyor. Ben bu işlemi hiç yapmadım. Netten baktığım kadarıyla akcigerler hemen kursagın yanındaymış. Her acemi kursak yerine akcigere mama boşaltma tehlikesi ile başbaşa. Bu işin püf noktasını üstadlardan dinlemek isterim. Saygılarımla.

Çok önemli bir konu. Üstadlardan bu konuyla ilgili bilgilendirme bekliyoruz.

ben besledim zaten dogu domaz şırıngayı azına sokamasın kendi bile açmıyor azına mama sıksan bile yamaz 2 kişi olacak biri kurdanla azını açık tutacak igeride azına sıkacak az az

kursağa giden taraf kuşun ağzının sağ tarafındaymış herhalde öyle duymuştum youtube da bi videoda

Ulker herp bayby 8 oğun tahıllı urunu yeterince sıcak su ile ıslatıp ılıdıktan sonra afiyet olsun :)w

Geri