petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sırtta açıklık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yuksel tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. yuksel
    Gizli

yuksel Guest

Merhabalar. Kuşumuz bugün ilk kez havuzuna kendi kendine girdi. Uzun bir süre de içinde oynadı. Ama ıslandıkça sırtında bir açıklık ortaya çıktı. Başta olağan bir şey diye düşündüm ama ablam panikleyince ben de ciddiye almadan edemedim.

Kuşumuz erkek ve yalnız. Yalnızlıktan kendi tüylerini yoluyor olabileceğini gördük biraz araştırmayla ya da parazit olduğunu. Ama siyah şeyler göremedik tüylerinin arasında. Şuan elimizde Avi Spray var.
    Sorularım şöyle: açıklık normal bir şey mi? Değilse ne olduğuna dair bir fikriniz var mı? Her halükarda bahsettiğim sprayi tedbir amaçlı kullanmanın bir sakıncası ya da asıl sorunla birleştiğinde bir yan etki yaratma olasılığı var mı? Yoksa bir şey yapmadan önce veterinere mi götürmeliyiz?
    Teşekkürler.

2. halil dogan
    Gizli

Merak etme yic birsey olmaz kuruyunca gecer ve havuza girdiginde ceyranda birakma kusunu sirti kendisi duzelir

Sayfayı Paylaş