Karadeniz Pet

Şiş gibi durması kursağıyla alakalı mıdır?

kesinlikle yemesine engel olma maşallah.bu dönem onun için çok önemli bebek çünkü daha :) suanda yağlanması çok zor bir ıhtımal oyüzden yağını eritmek için ucurmana yada suyuna limona gerek yok.limonu vitamin alması için verebilirsin kanat açıp gelişmesi içinde bol bol ucurabilrsin bunun dısında cok yediği için kesinlikle bu diyet uygulanmamalı.
mıllet yavru kuş yemıyor dıye dertlenir yesede mama basmak zorunda kalmasam dıye :) maşallah kuşuna çokta güzelmiş sağlıkla büyüt :)

Maşaallah topaç gibi olmuş çok yediğinden o bir sıkıntı olmaz yavrudur yakar

maşallah çok tatlı bir yavru iştahıda güzel görünüyor :D berkay erdinç ve yusuf kürşat beye katılıyorum.hiçbir müdahalede bulunmayın yemesi normal zaten benimkilerde tam tersi yemiyorlar.çok cılız görünüyorlar + tüy dönemine vs girdiklerinde dahada iştahı azalıp çirkin oluyorlar.bırakın bol bol yeyip büyüsün :D

Çok teşekkür ediyorum herkese, o zaman bir sıkıntı yoksa ne mutlu, yesin bol bol engel olmayım :)

kusunuzun yemesıne kesmeyın fakat kusunuzda hazımsızlık durumu varmı ona bı bakmak lazım bence
kusunuzun yemının ıcıne kus kumu koymanızı tavsıye ederım ben

maşallah çok tatlı bir yavru iştahıda güzel görünüyor :D berkay erdinç ve yusuf kürşat beye katılıyorum.hiçbir müdahalede bulunmayın yemesi normal zaten benimkilerde tam tersi yemiyorlar.çok cılız görünüyorlar + tüy dönemine vs girdiklerinde dahada iştahı azalıp çirkin oluyorlar.bırakın bol bol yeyip büyüsün :D

Şimdi ise sürekli kusuyor etrafa hep yemler atıyor öğütülmemiş bir vaziyette, acaba çok yemesine karşılık oluşan bir durum olabilir mi?

Fazla yediği için böyle bir durum olabilir ama hazımsızlıkta olabilir. Dışkısında öğütülmemiş yem falan oluyor mu?

evet diğer arkadaşların yorumları gibi, sizin kuş birazcık obur :) korkulacak bir durum yok. kusması da dışkıda mama yoksa sadece fazla yediğindendir.

Geri