petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

şişlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eyhayat tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. eyhayat

eyhayat Guest

muhabbet kuşum 3 yıldır tek yaşıyordu erkek aldım yanına anlaştılar çiftleşme falan gerçekleşti hemen hemen 1 ay gibi bir süredir karnı şiş önceden de kuşum uçmazdı [​IMG]

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Galiba kuşunuzda yumurta tıkanması var. Resim net fakat kuşu farklı pozisyonlardan da görme şansımız var mı acaba?

3. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yumurta ters geliyor olabilir kuşu birde tünekte dururken resimlerini görebilirmiyiz?

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ters yumurtada olabili mi acaba

5. eyhayat

eyhayat Guest

üretim yapan bir abimize gösterdim hiç karşılaşmadım dedi, dediğine göre enerjisi tipi falan normalmiş

http://i.hizliresim.com/Kl9avB.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

6. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    bence bir veterinere götürün yumurta tıkanması olabilir

7. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    kuşunuzda yumurta tıkanması var. mutlaka veterineregötürün. eğer götüremiyorsanız arka tarafına zeytin yağı sürün ve kuşunuza da 1-2 damla içirin. çok acil bir durum. çok geç kalmışsınız.

Sayfayı Paylaş