petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

site kapandı sandık !!!

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Ercan Uçar tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    çok şükürki herhangi bir skıntı yok site bir ara kapandı sandım :) İnşallah sorun çözülebilmiştir.

2. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Aynen ya.Bir de erişim engellendi diyor ya Allah Allah ben ne yazdım da engellendim acaba diye düşünmeye başladım bir anGüncellemeden sonra normale döndü şükür ☺️

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Bi gram zevkimiz vardi onu da aldilar diye endiselendim. Simdi baktim acilmis site. Ne yalan soyliyim sevindim valla :D

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlısı olsun. [MENTION=3564]Ercan Uçar[/MENTION] sana açılır dedim değil mi kardeşim :D

5. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Bulunduğumuz sunucu da trafik (hit) durumu çok iyidi ama sitemiz maşallah günler geçtikçe oldukça iyi duruma doğru gidiyor. Günlük tekil ziyaretçilerimiz arttıkça da trafiğimiz dolmaktadır, ilerleyen vakitlerde ise çok ama çok iyi bir sunucuya geçeceğiz.

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hadi bakalım kardeşim inşallah. Çok uzun sürdü ama bu sefer. Sana mail attım sabah geldi mi :)?

7. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Evet ağabeyim Özel Mesaj göndermişin sanırım site üzerinden ondan bahsediyorsun? Gördüm de pek vaktim olamadı, aniden çıkmam gerekiyordu. Şimdi de yeni giriyorum internete, inan pek fazla müsait olamıyorum bu aralar başımdan pek hayırlı şeyler geçmiyorda. Kusura bakma ağabeyim..

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Gecmis olsun kardesim. Var mi yapabilecegim birsey? Elimden geldigince yanindayim kardesim biliyorsun. Haberdar edersin.

9. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun sayın ağabeyim, düşünüp bu şekilde söylemen dâhi yeterlidir. Çok teşekkür ediyorum, sağ olasın var olasın.

10. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Mobil cihazlara uygun olabilir okumak icin yakınlaştırmak zorunda kaliyorum :)

11. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    valla bende kapandı sandım sadece ben mi engellendim diye düşünüyodum bide neyle vakit geçircem diye düşünüyodum
    gerçekten bu sitenin kapanması büyük bir bilgi kaybı olurdu çok yararlı bilgiler ve deneyimler var

12. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sitemizin kapanması gibi bir durum asla söz konusu olamaz bu konuda gönlünüzü ferah tutunuz :) Sağolsun Tevfik kardeşim gerekli açıklamayı yapmış zaten bu yüzden farklı bir açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum :) Herkese iyi forumlar diliyorum.

Sayfayı Paylaş