petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

site kurmak????????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat KARAYILAN tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kaç gündür araştırma yapıyorum kafamdaki soruma çözüm bulamadım.misal muhabbet kuşu forumu kurmak istiyorum diyelim maliyeti ne kadar olur ve aylık getirisi ne kadardır benim 27 yaşındaki arkadaşım ve ben böyle bir site kurmak istiyoruz..

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sitenin getirisi sadece yapılan reklamlardan gelir tabiki reklam veren olursa 1-2 yıl cepden yersiniz ondan sonra site tutarsa reklamlardan para gelir fazla bişey beklemeyin

3. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Domain: 17 lira (yabancı firmalardan alırsan 5 liraya kadar düşer)
    Hosting: 10-20 lira (günlük ziyaretçin artarsa maliyetinde fazlaşır)
    Forum: Vbulletin ücretli bir sistem. Mybb, Phpbb ya da smf forumlarından birini kurarsan ücretsiz. Senelik 50 lirayı bulmaz yani :)

Edit. Sitelerimden biri: http://www.mavigol.info/

4. halityvz

halityvz Guest

başlangıç olarak vbulletin yazılım yerine mybb kullanırsınız maliyeti minimuma düşürmek için. forum sitesi için çok çalışmanız gerekir. emek isteyen bir iştir. bende zamanında yaptım bu işleri reklam için zamana ihtiyacınız var. hemen para kazanılmaz.

5. Tunç ÇAĞATAY

Domain hosting senden ise 30 lira yıllık

6. Sinan Özen

Eğer googledan reklam alabilirsen (Adsense) çok iyi para getiriyo :) kendimden biliyorum

7. ArTemiS

ArTemiS Guest

Vbulletin veri tabanına sahip com uzantılı forumların aylık kirası yüksek oluyor..

8. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ben öncelikle size fikrimi söyleyeyim bu forudan güvenilir 2-3 arkadaşlar ortak site yağni site kursak sultan ya muhabbet kuşu üzerine ..... fikirlerinizi almak istiyorum bu konuda bana destek çıkacak olan birisi :)

#8 Murat KARAYILAN, 28 Aralık 2013
    Son düzenleme: 28 Aralık 2013
  9. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşu adına zaten böyle bir site var o da burası ikilik çıkarmaya gerek yok farklı bir site deneyebilirsiniz..

10. Buğra

Buğra Guest

şşş sessiz konuşun :)muhammet abi duymasın :D

11. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    evet doğru söylüyorsunuz benimki sadece fikirdi.Daha çok sultan papağanı sitesi olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Yok duyabilir zaten onun kazancını etkileyecek bir şey yapmıyoruz :)

12. Crowlie

Crowlie Guest

Destek olma isterdim lakin öğrenci olmam ve paramın sınırlı olması nedeniyle çok sıkıntılar çekiyorum. An itibariyle ayın 15ine kadar 3 lira param kaldı :D
    ama kodlarda falan yardımcı olabilirim

13. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    evet olabilir..site kurmak maliyetli bir iş değil gibi görünüyor fazla fikrim yok ama.

14. Buğra

Buğra Guest

yanılmyorsam papağan içınde war forum . bırde okuyorsunuz galba ayırıcak wakit vs. warmı

15. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    niye böyle bir tribe girdin anlamadım :D :D

16. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    bizde öğrenciyizde onun için bir şeyler yapmaya çalışıyorum.:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

evet okuyorum vakit ayırıırm yeterki site kurulsun:)

17. Crowlie

Crowlie Guest

:) bu site işleri kısa dönemde getiri sağlamaz daha çok cepten yersin anca uzun dönemde getiri sağlar fakat kâr marjı pek yüksek olmaz.Dediğim gibi forum açacak olursanız tutara göre ortak olabilirim. zaten Ankarada oturuyoruz bizde fakat ben okul için denizlideyim :) en kötü kodlamalarda yardım ederim

18. Buğra

Buğra Guest

bence öyle düşünme eğer üniverste hayalin warsa bırde meslek lisesi ögrencisisn galba dahada waktin kalmcak benden soylemesı ;)

19. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    kısaca site kurmaya kalksak ilk başta neler yapmamız gerekmekde ve cepten çıkacak para önemli gerisi ben reklam ayarlamaya çalışırım .

20. Crowlie

Crowlie Guest

Triplik birşey yok fakat üslubuna dikkat etmezsen tribe sokarım haberin olsun.

Sayfayı Paylaş