Karadeniz Pet

site kurmak????????

Gidin Simit Satın :)

allaha şükür durumundan memnunum :) :D
benimki sadece hobi amaçlı site kurmakdı o da zormuş ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

para degilde :D sana bilgi olarak elimizden geleni sağlarız baska ülkelerin siteleri var baska papaganlar hakkında ordan türkceye cevirirsin iyi bir site yaparsın bu tek kisiyle yapılacak bir is degil ins. hayırlısı olur ne diyelim...

Herkez herhalde tahminimce beni yanlış anlamış param olmasa bu işe başdan girmem zatende.Ben sadece ortaklık konusunda birisini arıyorum para konusunda değil:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Site kurmanın maaliyeti için tahmini bir para söylemek mantıksız olur. Nasıl bir site istiyorsun atıyorum bir tema beğenirsin 300 liradır bir eklenti istersin 50 tldir..vs paran yoksa girilmeyecek bir iş. 2-3 yıl emek harcarsın yine olmaz çöpe atılabilir. Çok risklidir. Internette para kazananların çoğu ya fikirleri çok orijinaldir arkasında iyi bir ekip vardır ya da seo kurtudur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

para konusunda sıkıntı yokda güvenilir yanıma birisini arıyordum.Ama zor işmiş .......

Geri