petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Site Tasarımını Değiştirelim mi?

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhaba saygı değer büyüklerim ve sevgili kardeşlerim, biliyorum çok uzun süredir sitemiz ile ilgilenemiyoruz. Bunu inkar etmemiz etik bir davranış olmaz.

Muhammet'in haberi olmadan yazıyorum bunları öncelikle bilmenizi istiyorum. Bu site bizim olduğu kadar, sizindir de bilmenizi isterim her daim.

Allah nasip eder ise aklımda sürümü yükseltme ve farklı bir tema ile giriş yapmak istiyorum siteye, ayrıca Google'den gelen ziyaretçilerimiz hiçbir virüs uyarısı ile karşılaşmayacaktır. Tabii bunun için yine zaman gerekiyor, ben biliyorum çok fazla ilgilenemiyorum ama sabah-akşam ve hatta geceleri dâhi makale yazıyorum.

Sizin de görüş ve düşünceleriniz çok önemli bu konuda, ayrıca aklımda resimleri direk muhabbetkusu.com.tr üzerinden yüklemenizi de sağlayacağım. Yani ek bir resim upload sitesine gitmenize gerek kalmayacak. Bununla da ilgileneceğim, ama dediğim gibi kafam sakinleşip bir kendimi rahata attığım zaman tek tek herşeyi yapacağım.

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Tema çok önemli değil de, rütbeler herkeste doğru düzgün çıkmıyor. Önce onun düzeltilmesi gere bence.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] Kardeşim Allah yardımcın olsun. Resim ekleme olayı buradan yapılırsa çok daha iyi olur. Özellikle yeni üye olan arkadaşlar için. Varsa yapabileceğimiz bir şey söylemen yeter.

4. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Bence ortak alan online olan forum üyelerinin anlık chat yapabildiği bir alan olabilir resim ekleme bencede burdan yapılmalı vb. :) İYİ ÇALIŞMALAR

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    İyi olur lafta kalmassa tabi..helede resim olayı

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hayirlisi olsun

7. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Gerekli herşeyi yapmaya çalışacağım ağabeyim inşallah

Resim ekleme var aklımda ağabeyim, Php ile geçiyor aklımdan ama eğer olmazsada sıkıntı etmeme gerek yok lisanslı bir script alabilirim.

Merhabalar, eğer chat tarzı bir yer olur ise forum özelliğini kayıp eder. Daha önce bu durum çok başıma geldiği için söylüyorum.

Yok lafta kalmaz da işte dediğim gibi tam kafamızı toparlayıp işe yoğunlaşamıyoruz. Şimdi Muhammet'te TRT'de staj görüyor, hiç boşluğu olmuyor. Ben burada çevrimiçi takılsam bile bir sekmede duruyor, ben ana sekmede makale yazıyorum sürekli. İnşallah elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışacağız.

Allah razı olsun, inşallah hayırlısı olur.

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] Allah utandirmasin kardesim.

9. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Amin ağabeyim, Allah razı olsun.

10. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Benimde nacizane bir önerim var. Profil bilgilerinde YAŞ görünme olayını zorunlu yapsak ? Şimdi hitap konusunda yaş görülmediği takdirde yanlışlıklar yaşanabiliyo. Bence yaş görülürse abi , kardeş olarak daha iyi hitap edilir forum içerisinde sevgi ve saygı daha artar düşüncesindeyim. Teşekkürler.

11. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Öncelikle fikir ve görüşlerini paylaştığın için teşekkür ediyorum sevgili kardeşim, ama şu bir gerçek ki bazılarının hangi yaşta olduğunu nereden bilebiliriz? Kendisini 3-4 hatta 10-15 yaş daha büyük gösteren kişi/ler mevcut maalesef.

12. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resim yükleme olayı iyi olur ama host ta sıkıntı olacaktır. Resim boyutu çok fazla resimler yüklenmeye çalışacak arkadaşlar olacak. Boyutu da ufalamayacak yine sorun olacak. Tasarımı bilmem ama virüs sorunu halledilirse çok iyi olur.

Sayfayı Paylaş