petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitede Olan Tartışmalar Hakkında

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Serkan ERKAN tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar ,

Son zamanlarda aşırı derecede sitemizde olan kavgalar , siyasi tartışmalar , küfür dalaşı vb. saygısızlıklar artmaya başladı. Kim neyin peşinde amacı ne bilmiyorum ama ne gerek var bu durumlara. Eğerki farkındaysanız ben yönetici olarak hiçbir zaman kimseye kötü söz kullanmadım banlamak istemedim ve elimden geldiğince üyeleri ne yaparsa yapsın silmemek için elimden geleni yaptım , uyardım düzgün bir dille düzelmesini söyledim.Hatta çoğu zaman Site sahibi Muhammet bey'in haberi olmadan çirkince ifadeler kullanılan konuları çaktırmadan sildim düzenledim.Bunu neden yaptım herkez forumda keyfine baksın , belki o anda sinirle kullanmıştır kötü sözleri diyerek çok şans verdim.Kimsenin forumdan ayrılmasını istemem (çok aşırı terbiyesizliğe kaçmadığı sürece) . Neden diye sorarsanız kendi adıma söyleyim burası benim ailem gibi oldu , kimse birbirinin yüzünü görmese bile çok güzel dostluklar , arkadaşlıklar kuruldu ve buradan kötü şekilde kimsenin ayrılmasını istemiyorum ama bu düzenin kimsenin bozmasına da izin veremeyiz.

Bakın herşeyi tüm ifadelerimi saygı çerçevesinde kullanıyorum çünkü buradaki herkez insan ve belirli yaşını almış aklı başında olan kişiler..

Sizlerden ilk defa bişey rica ediyorum , lütfen kavgalara , siyasi tartışmalara yada farklı boyutta olan kişisel kapışmalara son verin , bu tarz sitelerde gerçekten bunlar olmamalı , gün geçtikçe herkez hırçınlaşıyor ve sakin olan insan bile dayanamayıp konuya dahil oluyor ve o konu uzayıp gidiyor farklı boyutlara taşınıyor..

LÜTFEN burası MUHABBET KUŞU forumu ise sadece kuş ve diğer hayvanlar üzerine sohbetimizi yapalım , paylaşımlarda bulunalım , dertleşelim , buluşma organizasyonları yapalım , sitemizde hediyeler dağıtalim , yardımlaşalım ...Hep olumlu faydali konularla ilerleyelim ve gerçek bir aile ortamında ilerleyelim.

Bu konuşmamdan sonra umarım azda olsa sitemizde bazı şeylere dikkat edilerek daha düzenli bir şekilde yolumuzda ilerleriz..Ben hepinizin arkasındayım , elimden geldiğince kimseyi ezdirmem , sorun varsa ve birileri sizleri tehdit vari yada saygısızlık anlamında kötü sözler sarfediyor ise bana ya da Muhammet bey'e iletin gerekenler yapılır ve uyarı ise uyarı değil ise orta yol bulunur sorun çözülür..

Keyifli , Saygılı , Aile ortamında sitemizde zaman geçirmeniz dileğimle.

Saygı ve Sevgilerimle.

SERKAN ERKAN...

2. kenan

kenan Guest

Böyle güzel bir sitede dostluk arkadaşlık ve kardeşlik içinde birbirimize yardımcı olmak varken bazı arkadaşlarımızın yaptığı hiç güzel bişey değil burda herkesin ortak amacı kuşlar hakkında bilgi edinmek doğruları bulmak tecrübesiz yeni kuş alan arkadaşlara tecrübeli olanların bilgi vermesi ortak noktamız hayvan sevgisi kavga küfür değil kimsenin bu güzel arkadaşlık ortamını bozmaya hakkı yok

3. Tevfik AKTUNÇ

Güzel açıklama olmuş

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    zaten siyaset konusu çıktı çıkalı ne akrabalıklar kaldı ne dostluklar herşey menfaat herşey yalan dolan bencede bu sitede ve bu ortamda hiç bir şekilde siyasi konuşmalar ve figürler olmamalı. Memleketimin değerleri (bayrak veya atamızın resmi gibi ) hariç.

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Husumete vaktimiz yoktur. Burası ilim yuvası, tartışma ortamı değil..

Birkez daha bilgilendirme yapıldığı için teşekkürler ustam. Bazı kişiler aklını başına devşirmeli. Eskiler örnek olmalı, yeniler eskileri örnek almalı...

6. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Tavsiyem davetiye sistemi getirilsin.Davetiyesiz üyelik olmasın üye davet edenlerde davet ettiklerinden sorumlu olsun.Burası açılan ilk forum değil diğer büyük forumlar çözümü böyle sağladılar.

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Herseyi cok güzel acıklamıssın Serkan Abi. İnşallah bundan sonra böyle bir sorun ile karsılasmayız.

8. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Serkan abim çok güzel anlatmışsın teşekkürler.

Sayfayı Paylaş