petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitede Sorun Var

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Gökhan KARAALİ tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan KARAALİ

1- Siteyi Kapatınca Üyelikten Çıkış Yapıyor. Girerken Sürekli Kal İşaretli Olduğu Halde
    2- Giriş Yapıyorum Alttaki Mesaj Karşıma Çıkıyor. Fakat Sisteme Girmiş Oluyorum

vBulletin Türkiye Bilgilendirme Mesajı
    Yanlış Kullanıcı ismi yada Şifre verdiniz. Lütfen geri giderek doğru Kullanıcı ismi yada Şifrenizi verin. Şifrenizin yazılımına dikkat ediniz. Büyük ve Küçük harflere dikkat ediniz. Şifrenizi unuttuysanız BURAYA TIKLIYARAKyeni şifre talep edebilirsiniz.!

Şuana kadar 1 kez giriş yapmayı denediniz. Toplam 5 kez hatalı giriş denemesinden sonra, Üyeliğiniz 15 dakikalığına yasaklanacaktır.

2. Ahmet Behçet

günde 1 defa da olsa cerezlerınızı temızleyınız.

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kaç gündür sinir oldum bu duruma..ilk gördüğümde noluyorr heeeeyt şiiit falan dedikten sonra muhammede ablacım noluyorrr dedim :D sonradan anlaşıldı ki sitede yine sorun varmış :D inşallah en yakın zamanda düzelir

Sayfayı Paylaş