Karadeniz Pet

Sitede Sorun Var

• Konbuyu başlatan Gökhan KARAALİ
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan KARAALİ

Guest
1- Siteyi Kapatınca Üyelikten Çıkış Yapıyor. Girerken Sürekli Kal İşaretli Olduğu Halde
2- Giriş Yapıyorum Alttaki Mesaj Karşıma Çıkıyor. Fakat Sisteme Girmiş Oluyorum

vBulletin Türkiye Bilgilendirme Mesajı
Yanlış Kullanıcı ismi yada Şifre verdiniz. Lütfen geri giderek doğru Kullanıcı ismi yada Şifrenizi verin. Şifrenizin yazılımına dikkat ediniz. Büyük ve Küçük harflere dikkat ediniz. Şifrenizi unuttuysanız BURAYA TIKLIYARAKyeni şifre talep edebilirsiniz.!

Şuana kadar 1 kez giriş yapmayı denediniz. Toplam 5 kez hatalı giriş denemesinden sonra, Üyeliğiniz 15 dakikalığına yasaklanacaktır.

1- Siteyi Kapatınca Üyelikten Çıkış Yapıyor. Girerken Sürekli Kal İşaretli Olduğu Halde
2- Giriş Yapıyorum Alttaki Mesaj Karşıma Çıkıyor. Fakat Sisteme Girmiş Oluyorum

vBulletin Türkiye Bilgilendirme Mesajı
Yanlış Kullanıcı ismi yada Şifre verdiniz. Lütfen geri giderek doğru Kullanıcı ismi yada Şifrenizi verin. Şifrenizin yazılımına dikkat ediniz. Büyük ve Küçük harflere dikkat ediniz. Şifrenizi unuttuysanız BURAYA TIKLIYARAKyeni şifre talep edebilirsiniz.!

Şuana kadar 1 kez giriş yapmayı denediniz. Toplam 5 kez hatalı giriş denemesinden sonra, Üyeliğiniz 15 dakikalığına yasaklanacaktır.

günde 1 defa da olsa cerezlerınızı temızleyınız.

kaç gündür sinir oldum bu duruma..ilk gördüğümde noluyorr heeeeyt şiiit falan dedikten sonra muhammede ablacım noluyorrr dedim :D sonradan anlaşıldı ki sitede yine sorun varmış :D inşallah en yakın zamanda düzelir