Karadeniz Pet

Sitem

Öncelikle eğer eleştiri yı kaldiramiyorsaniz milleti eleştirir şekilde konu acmayin , ben size hak vermiyorum demedim fakat 900 TL yı eğer 4 ay da kuş için harciyorsaniz sizi 1 sığır değil 1 düzine sığır bile kesmez . siz 150 gram nektonu su niyetine veriyorsunuz herhalde , 10 tane aldiginiza gore. :)
Ayrica tantana felan hiç yakışık almıyor ben size hakaret veya kötü bir uslupla cevap yazmadım kendimce inandırıcı bulmadim bunu da belirttim haa kaldiramiyorsaniz eleştiriyi amenna ama böyle sacma sapan bir cevap yazmaniza gerek yoktu. Kendinize pazar yaratmak için önceden açılmış reklam amaçlı bir konudan başka birşey değil konunuz. Ben rahatimda sanırım sizin kuyruğunuza bastım , böyle telaslanip alışveriş listenizi bile gonderdiginize gore bayaa sağlam basmisim . :) siz kendinizi kuslarinizla mutlu edin , zira 900 lira yatırım yapıyorsunuz 4 ayda 1 boşa gitmesin , şimdiden açacaginiz ilanlarda başarılar . Kendinizi böyle boş işlerle daha çok avutursunuz . ;) Artık hakettiginiz cevabı aldiginiza göre size cevap yazmama gerek kalmadı sanırım , size sığır hayatınızda pardon kuş hobinizde başarılar . ;)

Bozo kaç yıldır takip ederim şu forumu senin kadar gereksiz herkesle kavga eden bi adam daha görmedim :)

Sana çok sevdiğim bir yazıyla veda ediyorum her lafa verilicek bir cevabım var lakin bir lafa bakarım lafmı diye birde söyleyene bakarım adammı diye .. Sana sölenicek çok atasözü varda eşşeklik baki kalır boş ver ;)

Hadi selametle güzel kardeşim .

Bozo kaç yıldır takip ederim şu forumu senin kadar gereksiz herkesle kavga eden bi adam daha görmedim :)

Sana çok sevdiğim bir yazıyla veda ediyorum her lafa verilicek bir cevabım var lakin bir lafa bakarım lafmı diye birde söyleyene bakarım adammı diye .. Sana sölenicek çok atasözü varda eşşeklik baki kalır boş ver ;)

Hadi selametle güzel kardeşim .

Aynen katılıyorum guzel kardeşim esseklik her zaman baki kalıyor . ;)

Geri