petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitemiz için fikirlerinize ihtiyacımız var

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve alpdna tarafından 20 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Selamlar değerli üyeler
    Sitemiz için yeni fikirlerinize ihtiyacımız var.
    Neler yapabiliriz? , nasıl daha iyi hale getirebiliriz?
    Teşekkürler.

2. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
  3. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    nick yerine isim soyisim olması için zorlamak bencede iyi değil yzamak isteyen zaten yazar yazmak istemeyende sahte bir isim yazar gene devam eder
    zorlamanın anlamı yok bence

Muhiddin Keskin bunu beğendi.
  4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    birde sitenin eski hali daha iyiydi bu format bence olmamış mesela şuanda yukardaki mesajıma ek bu yazıyı yazmak istedim fakat düzenle diye bişey yok varsada ben göremedim yeni bir mesaj yazdım
    forum sitelerinin %80 i vbulletin kullanıyor yeni bişeyler yapıcaz diye eskisinden beter şeyler çıkıyor ortaya bence

5. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Selamlar öncelikle zaman ayırıp fikirlerinizi belirttiğiniz için çok teşekkürler.
    İsim-Soyisim konusu forumun daha önce almış olduğu bir karar bu konuyu bütün üyelere sormak lazım.
    Evet vbulletin çok popülerdi ama artık bitti. Bütün büyük forumlar vbulletin den xenforo ya geçmeye başladılar.

6. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    ben telefonumdan foruma giremiyorum nedenini çözemedim giriş yap dediğimde hep anasayfaya yönlendiriliyorum ayrıca pc den girdiğimde de ilanlara giremiyorum HATA veriyor. sadece başlıkları görebiliyorum

7. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    eski ilanıma edit yapamıyorum.
    ilanıma mesaj yazmaya yetkim yokmuş
    her mesaj taban renk farkı olmadığı için birbirinden ayırt edici olmuyor.
    sitenin kullanıcı sayıcı çok düştü, insanlar alışık olduğu şeyi kullanmak ister.
    değişime uymak zaman alacak gibi görünüyor.

8. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Tapatalk çalısmiyor.

9. FFTekdemir

FFTekdemir Member

Beğenileri:
    21
    Gayet güzel değişiklik her zaman iyidir. eminim ki sosyal medya uygulamaları daha çok değişiyor ve istemesen de adapte oluyorsun, eskisini unutuyorsun bile bir sonrakini eleştirmeye başlıyorsun

10. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    selamlar, eski ilanlarınızı yeni ilanlar sistemimize eklemeniz gerekmektedir.
    söylediğiniz gibi alışmak biraz zaman alacaktır ama emin olun en gelişmiş ve en iyi forum altyapısı xenforo'dur.

Forum eski sahibi olan Muhammed bey tapatalk şifresini bilmediği için ben yeniden başvurdum ve tapatalk firmasından onay bekliyorum.

11. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Kullanıcı sayımız çok düştü önceden daha kalabaliktik bence bunla ilgili birsey yapabiliriz
    Ayrıca yazdığım mesajı sonradan duzenleyemiyorum
    Ayrıca büyük bir iş ama mobil için uygulama yapılabilir

12. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Koray bey selamlar, forum yapımız komple responsive olduğu için ( bütün mobil cihazlara uyumluluk ) mobil için bir uygulama olmasını gereksiz buluyorum ayrıca mobil uygulama yaptırmak istesekde yapılamaz diye biliyorum. teşekkürler.

Koray DANIŞMAZ bunu beğendi.
  13. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
  14. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yanlış anlama olmasında şuana kadar yazılan mesajlara gördüğüm kadarı ile hep bir karşı savunma var yönetim olarak yani bu konu bir amaca hizmet etmeyecek gibi görünüyor

şu olmaz bu olmaz o iyi değil bu böyle şeklinde karşılık veriliyor sanki yönetim kafasında herşeyi belirlemiş nasıl olacağını bizlerede sadece fikrinizi söyleyin demek için konu açılmış gibi duruyor

yani fikrinizi söyleyin ama biz yapmıcaz biz kafamızda olanı yapıcaz gibi bişey çıkmış şu ana kadarki yazılardan ben öyle algıladım :)

15. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    selamlar, yanlış anlaşılma var kusura bakmayın. Siz değerli üyelerimizden fikir almak için bu konu açıldı. Bazı fikirler mümkün olmadığı için öyle yazılmıştır. Örnek vermek gerekirse mobil uygulama konusu.
    buarada size özel mesaj gönderdim.

16. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    merhaba iyi forumlar kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil alp bey her fıkre acık tabıkı aklında da belırledıgı seyler var. ancak belırttığim gibi tum onerılere acıgız

17. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Alse kullanıcı adlı değerli üyemiz ile konuşarak çözüm sağladık, yanlış anlaşılmaları düzelttik. çok teşekkürler.

18. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    mesajda güzel bir açıklama yapmışsınız teşekkür ederim burayada o açıklamayı koyarsanız bence eski formatla ilgili benim gibi düşünenlerde ikna olabilir diye düşünüyorum

konuya bakınca öyle bir algı oluşuyor bir kaçtane sorun yazılmış kısa cevaplar verilip geçilmiş oyüzden öyle algılanıyor fakat bana özelden format konusunu açıklayıcı bir şekilde anlattı ikna oldum ben burayada yazarsa anlaşıılır diye umuyorum

tabiki herzaman üyeler haklıdır diye bişey yok :) açıklayıcı cevaplar verilirse
    bu arada yazılan bir mesaja edit yapılamıyor örnek olarak video verilmiş fakat bende düzenle diye bir yer görünmüyor yukarıdada bir arkadaş belirtmiş ondada görünmüyormuş

Sayfayı Paylaş