Karadeniz Pet

Sitemizde Neler İsterdiniz?

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Sitemizde sizce bulunan özelliklerden başka neler olmalı?

Fikri olanlar lütfen aşağıda görüşünü belirtirse sevinirim... :)

Mesela ilk olarak ben söyleyim,

Küçük bir sohbet penceresi koyulabilir... :)

Bu şekilde bir anket başlattım, gereksiz değildir inşallah, umarım beğenirsiniz... :)

Son düzenleme:
Sohbet penceresi daha önce denenmiş ve kaldırılmıştır ama yeniden denenebilir

Son düzenleme:
Sohbet penceresi gereksiz sohbet yerine imda acil servisine doner.

Alim satim bolumune alt kstagiri olarak sehirler eklenebilir satis yapan hangi ilde ise orsyskonu acar.

Sohbet bolumunu daha once aktif ettik ve amacinin disina ciktigindan dolayi bir daha aktif etmeyi dusunmuyoruz.

Fatih Kole; bu yil icerisinde yeni tasarimimiz ve yeni ozelliklerimiz ile sitemiz daha da profesyonel bir yapiya sahip olacak insAllah ve belirtmis oldugunuz ozelligi icerisinde barindiracak.

Konular hep acil başlığıyla açılıyor. Hiç acil olmayan yok! Acil başlıklı konu açılmasın bence. Acilsa bile baslik duzenlenip acil yazisi silinsin.

Mobilden gönderildi.

üyeler hakkında geri bildirim konabilir.
alışveriş yapan arkadaşlar buraya fikirlerini yazar ve yeni arkadaşlar için bi referans olabilir ..
ayrıca ilanlarda semt ve telefon mecbur eklenebilir .

rütbe sisteminin değişmesi daha güzel olur diye düşünüyorum.çok fazla çeşit var.altın üye, platin üye, emektar üye vs vs.. rütbelerin renkleride aynı şekilde.admin kırmızı moderatörler kırmızı felan.mod,süper mod, co admin, admin diye olabilir.

bunun dışında bazı konular farklı kategorilere açılıyor.kendi yerine taşınmıyor.bazen taşınıyor bazen gözden kaçıyor sanırım.hafif bi düzensizlik var sanki forumda.

bu işlerde biraz düzen tertip arayan biriyim galiba :) tabi ki naçizane fikrimdir..

rütbe sisteminin değişmesi daha güzel olur diye düşünüyorum.çok fazla çeşit var.altın üye, platin üye, emektar üye vs vs.. rütbelerin renkleride aynı şekilde.admin kırmızı moderatörler kırmızı felan.mod,süper mod, co admin, admin diye olabilir.

bunun dışında bazı konular farklı kategorilere açılıyor.kendi yerine taşınmıyor.bazen taşınıyor bazen gözden kaçıyor sanırım.hafif bi düzensizlik var sanki forumda.

bu işlerde biraz düzen tertip arayan biriyim galiba :) tabi ki naçizane fikrimdir..

O sistemde çok fazla ayrıntıya giriyor, belki site ile uğraşanlarla, kuşlar hakkında bilgisi olan uzmanlar ayrılırsa daha güzel olur, renklerde farklı olursa dahada güzel olur :) O takıntı bende de var, rahatsız olurum yetkim olsa hemen değiştiririm ilgili yere ama yetkili olmadığım için... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Sohbet penceresi gereksiz sohbet yerine imda acil servisine doner.

Alim satim bolumune alt kstagiri olarak sehirler eklenebilir satis yapan hangi ilde ise orsyskonu acar.

Güzel bir fikir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

Sohbet bolumunu daha once aktif ettik ve amacinin disina ciktigindan dolayi bir daha aktif etmeyi dusunmuyoruz.

Fatih Kole; bu yil icerisinde yeni tasarimimiz ve yeni ozelliklerimiz ile sitemiz daha da profesyonel bir yapiya sahip olacak insAllah ve belirtmis oldugunuz ozelligi icerisinde barindiracak.

O doğru abi ama herhangi bir önlem alamaz mıyız? Hani acil servisi önlemek adına ? (Sanırım alamayız) Yinede yeni tasarımımızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

Konular hep acil başlığıyla açılıyor. Hiç acil olmayan yok! Acil başlıklı konu açılmasın bence. Acilsa bile baslik duzenlenip acil yazisi silinsin.

Mobilden gönderildi.

Kesinlikle Katılıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

üyeler hakkında geri bildirim konabilir.
alışveriş yapan arkadaşlar buraya fikirlerini yazar ve yeni arkadaşlar için bi referans olabilir ..
ayrıca ilanlarda semt ve telefon mecbur eklenebilir .

Bu da güzel bir fikir :)

Son düzenleme:
Benim ki biraz ütopya ama keşke bir kişi aynı konuyu 5 kere açmasa. Yardım edilen ve doğru bir şekilde yardım edilen konulara hala başka cevap yok mu ? , kimse niye bakmıyor , sadece bumu yazanlar olmasa, daha kuşdan hiç yavru almamış veya 1 kuşa hobi için bakanlar her konu da uzman olmasa ve yanlış yönlendirmese. Cinsiyet sorulduğunda yada Irk şu galiba ama bence ustalar yorumlasın diye kafa bulandırılmasa , 3-5 tane sabit kuşdan üretim yapan kişiler profesyönel uzman sayılmasa ( hobici bence ). Yerli kuş Çek , çek kuş ingiliz , normal jumbo Show diye satılmasa :) . Iri yerliye Hollanda denmese..... Diye gider benim isteklerim. Yani forumun formatı değil kullananları ile ilgili benim isteklerim.

Benim ki biraz ütopya ama keşke bir kişi aynı konuyu 5 kere açmasa. Yardım edilen ve doğru bir şekilde yardım edilen konulara hala başka cevap yok mu ? , kimse niye bakmıyor , sadece bumu yazanlar olmasa, daha kuşdan hiç yavru almamış veya 1 kuşa hobi için bakanlar her konu da uzman olmasa ve yanlış yönlendirmese. Cinsiyet sorulduğunda yada Irk şu galiba ama bence ustalar yorumlasın diye kafa bulandırılmasa , 3-5 tane sabit kuşdan üretim yapan kişiler profesyönel uzman sayılmasa ( hobici bence ). Yerli kuş Çek , çek kuş ingiliz , normal jumbo Show diye satılmasa :) . Iri yerliye Hollanda denmese..... Diye gider benim isteklerim. Yani forumun formatı değil kullananları ile ilgili benim isteklerim.

Buna bende kesinlikle katılıyorum, arama yapmadan konulara tam bir göz atmadan direk dalıp konu açıyorlar... Buda konu kirliliğine yol açıyor... :) Diğer söylediklerinezede birebir katılıyorum :)

Son düzenleme:
Sitede bir kutuphane bolumu olabilir tecrubeler ve kanitlanmis bilgiler olarak 2 ye ayrilabilir hem misafir arkadaslarda bundan faydalanirlar, daha sevilen ve zaten verimli ama daha verimli bir site haline gelebilir:)

Son düzenleme:
Geri bildirim konusu çok önemli. Alışveriş yapacak kişiler geri bildirimlerine göre satıcı hakkında karar verebilirler.

Sitede bir kutuphane bolumu olabilir tecrubeler ve kanitlanmis bilgiler olarak 2 ye ayrilabilir hem misafir arkadaslarda bundan faydalanirlar, daha sevilen ve zaten verimli ama daha verimli bir site haline gelebilir:)

Buda güzel bir fikir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Geri bildirim konusu çok önemli. Alışveriş yapacak kişiler geri bildirimlerine göre satıcı hakkında karar verebilirler.

Bence satış için ayrı bir yer açılmalı sanırım, aynı zamanda geri bildirim koyulmalı... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Belki birde rütbelerde bulunan şu boğa resimleri yerine kuş figürü koyulabilir... :)

Son düzenleme:
birde genel sohbet olabilir araba,elektronik, spor vs vs bunun gibi sohbetler formu sürekli aktif eder

Bence sadece satış yapanlar değil, kullanıcılar da oylanmalı.
Ama bu oylamayı şimdilik belli başlı arkadaşlar yapabilmeli.
Levent ACAR, Murat DEMİR, Serkan ERKAN, Yusuf Kürşat AKKUŞ, Atılım BUKAĞIKIRAN, Cem CANER gibi.
Belli bir oy oranına ulaşanlar da oy verebilmeli.
Böylece bilip bilmeden yorum yapıp diğer kullanıcıların aklını bulandıranların puanı kötü olacağından daha sonraki yorumları dikkate alınmaz.
Ha kendini düzeltir, puanıını yükseltirse tekrar yorumları dikkate alınabilir.
Yoksa rütbe sistemi pek de iyi çalışmıyor.
Adam Altın Kullanıcı ama saçma sapan yorumlar yapıyor.
Moderatör ama, eline yüzüne bulaştırıp kuşlara eziyet edeceği belli birine suni döllemeyi anlatıyor. [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]

Forumdaki üye rütbeleri şu an için muhabbet kuşları hakkındaki bilgilere değil, forumda geçirilen vakit ve yapılan yorum sayıları baz alınarak belirleniyor.
Ancak bilgisine ve tecrübesine güvendiğimiz arkadaşlarımız için ayrı bir rütbe kullanılabilir.