petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitemizde Neler İsterdiniz?

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Emrehan DİLEKÇİ tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Sitemizde sizce bulunan özelliklerden başka neler olmalı?

Fikri olanlar lütfen aşağıda görüşünü belirtirse sevinirim... :)

Mesela ilk olarak ben söyleyim,

Küçük bir sohbet penceresi koyulabilir... :)

Bu şekilde bir anket başlattım, gereksiz değildir inşallah, umarım beğenirsiniz... :)

#1 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
    Son düzenleme: 5 Ocak 2015
  2. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    sohbet penceresi güzel olabilir

3. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Teşekkürler :)

Fikri olan arkadaşlar yok mu?

#3 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
  4. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Sohbet penceresi daha önce denenmiş ve kaldırılmıştır ama yeniden denenebilir

5. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    hmm, benden önce kullanılmış olmalı, teşekkürler :)

#5 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
  6. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sohbet penceresi gereksiz sohbet yerine imda acil servisine doner.

Alim satim bolumune alt kstagiri olarak sehirler eklenebilir satis yapan hangi ilde ise orsyskonu acar.

7. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sohbet bolumunu daha once aktif ettik ve amacinin disina ciktigindan dolayi bir daha aktif etmeyi dusunmuyoruz.

Fatih Kole; bu yil icerisinde yeni tasarimimiz ve yeni ozelliklerimiz ile sitemiz daha da profesyonel bir yapiya sahip olacak insAllah ve belirtmis oldugunuz ozelligi icerisinde barindiracak.

8. Celil ALPAY

Celil ALPAY New Member

Beğenileri:
    0
    Konular hep acil başlığıyla açılıyor. Hiç acil olmayan yok! Acil başlıklı konu açılmasın bence. Acilsa bile baslik duzenlenip acil yazisi silinsin.

Mobilden gönderildi.

9. Volkan YÖRÜKLER

Beğenileri:
    0
    üyeler hakkında geri bildirim konabilir.
    alışveriş yapan arkadaşlar buraya fikirlerini yazar ve yeni arkadaşlar için bi referans olabilir ..
    ayrıca ilanlarda semt ve telefon mecbur eklenebilir .

10. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    rütbe sisteminin değişmesi daha güzel olur diye düşünüyorum.çok fazla çeşit var.altın üye, platin üye, emektar üye vs vs.. rütbelerin renkleride aynı şekilde.admin kırmızı moderatörler kırmızı felan.mod,süper mod, co admin, admin diye olabilir.

bunun dışında bazı konular farklı kategorilere açılıyor.kendi yerine taşınmıyor.bazen taşınıyor bazen gözden kaçıyor sanırım.hafif bi düzensizlik var sanki forumda.

bu işlerde biraz düzen tertip arayan biriyim galiba :) tabi ki naçizane fikrimdir..

11. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    O sistemde çok fazla ayrıntıya giriyor, belki site ile uğraşanlarla, kuşlar hakkında bilgisi olan uzmanlar ayrılırsa daha güzel olur, renklerde farklı olursa dahada güzel olur :) O takıntı bende de var, rahatsız olurum yetkim olsa hemen değiştiririm ilgili yere ama yetkili olmadığım için... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Güzel bir fikir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

O doğru abi ama herhangi bir önlem alamaz mıyız? Hani acil servisi önlemek adına ? (Sanırım alamayız) Yinede yeni tasarımımızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

Kesinlikle Katılıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Bu da güzel bir fikir :)

#11 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
  12. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Benim ki biraz ütopya ama keşke bir kişi aynı konuyu 5 kere açmasa. Yardım edilen ve doğru bir şekilde yardım edilen konulara hala başka cevap yok mu ? , kimse niye bakmıyor , sadece bumu yazanlar olmasa, daha kuşdan hiç yavru almamış veya 1 kuşa hobi için bakanlar her konu da uzman olmasa ve yanlış yönlendirmese. Cinsiyet sorulduğunda yada Irk şu galiba ama bence ustalar yorumlasın diye kafa bulandırılmasa , 3-5 tane sabit kuşdan üretim yapan kişiler profesyönel uzman sayılmasa ( hobici bence ). Yerli kuş Çek , çek kuş ingiliz , normal jumbo Show diye satılmasa :) . Iri yerliye Hollanda denmese..... Diye gider benim isteklerim. Yani forumun formatı değil kullananları ile ilgili benim isteklerim.

13. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Buna bende kesinlikle katılıyorum, arama yapmadan konulara tam bir göz atmadan direk dalıp konu açıyorlar... Buda konu kirliliğine yol açıyor... :) Diğer söylediklerinezede birebir katılıyorum :)

#13 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
  14. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Sitede bir kutuphane bolumu olabilir tecrubeler ve kanitlanmis bilgiler olarak 2 ye ayrilabilir hem misafir arkadaslarda bundan faydalanirlar, daha sevilen ve zaten verimli ama daha verimli bir site haline gelebilir:)

#14 Azra BARBAROS, 5 Ocak 2015
  15. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    Geri bildirim konusu çok önemli. Alışveriş yapacak kişiler geri bildirimlerine göre satıcı hakkında karar verebilirler.

16. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Buda güzel bir fikir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Bence satış için ayrı bir yer açılmalı sanırım, aynı zamanda geri bildirim koyulmalı... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Belki birde rütbelerde bulunan şu boğa resimleri yerine kuş figürü koyulabilir... :)

#16 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
  17. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    birde genel sohbet olabilir araba,elektronik, spor vs vs bunun gibi sohbetler formu sürekli aktif eder

18. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Evet, aslında olabilir buda güzel fikir... :)

19. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Bence sadece satış yapanlar değil, kullanıcılar da oylanmalı.
    Ama bu oylamayı şimdilik belli başlı arkadaşlar yapabilmeli.
    Levent ACAR, Murat DEMİR, Serkan ERKAN, Yusuf Kürşat AKKUŞ, Atılım BUKAĞIKIRAN, Cem CANER gibi.
    Belli bir oy oranına ulaşanlar da oy verebilmeli.
    Böylece bilip bilmeden yorum yapıp diğer kullanıcıların aklını bulandıranların puanı kötü olacağından daha sonraki yorumları dikkate alınmaz.
    Ha kendini düzeltir, puanıını yükseltirse tekrar yorumları dikkate alınabilir.
    Yoksa rütbe sistemi pek de iyi çalışmıyor.
    Adam Altın Kullanıcı ama saçma sapan yorumlar yapıyor.
    Moderatör ama, eline yüzüne bulaştırıp kuşlara eziyet edeceği belli birine suni döllemeyi anlatıyor. [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]

20. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Forumdaki üye rütbeleri şu an için muhabbet kuşları hakkındaki bilgilere değil, forumda geçirilen vakit ve yapılan yorum sayıları baz alınarak belirleniyor.
    Ancak bilgisine ve tecrübesine güvendiğimiz arkadaşlarımız için ayrı bir rütbe kullanılabilir.

Sayfayı Paylaş