Karadeniz Pet

Sitemizde Neler İsterdiniz?

Forumdaki üye rütbeleri şu an için muhabbet kuşları hakkındaki bilgilere değil, forumda geçirilen vakit ve yapılan yorum sayıları baz alınarak belirleniyor.
Ancak bilgisine ve tecrübesine güvendiğimiz arkadaşlarımız için ayrı bir rütbe kullanılabilir.

Farkındayım o şekilde olduğunun ama insanları yanıltabilir.
Ben başlarda Altın, Platin vs. üyelerin yorumlarına çok önem veriyordum.
Ama zamanla rütbelerin yorum sayısı vs. ile alakalı olduğunu anladım.
Bence bu zaman zaman önemli hatalara sebep olabilir.
Suni dölleme anlatan moderatör gördüğümde şok olmuştum ki, anlattığı kişinin yorumlarından konu ile ilgili hiç bilgisi olmadığı çok belliydi.

forumlardaki en büyük sıkıntı, daha önce konuşulan konuların sürekli olarak tekrardan sorulması. madem yeni temaya geçilcekmiş, arama aparatının(textbox) daha ön planda olduğu bir tema seçilirse daha faydalı olabilir.
Ayrıca bilemiyorum böyle hazır bi modül var mı ama kullanıcının kendi dükkanı olsa, satılık kuş, kafes vs. oradan duyurabilse. kişinin profilinde dükkanına tıklayıp oraya gidebilse güzel olabilir yine.

Son düzenleme:
Arama çubuğu kullanimi bence hic kolay değil bunun için bi şeyler yapılabilir. Alim satim konusunda daha net bilgiler olabilir. Mesela bulunduğu şehirlere gore gruplanabilir.Sahiplendirme bölümünde de sahiplenmek isteyenler ve sahiplendirecekler ayrilmali diye dusunuyorum

google playdan uygulama olarak indirlilebililsek (facebokk gibi) telden daha iyi ve kolay olurdu internetten yazılaer çok küçük tıklaması zor oluor

istekleri bence abartmamak gerek. unutmayın bu bir hazır forum. mobile'a uygulama için, uygulama yazmak gerek. onun yerine yeni seçilen temanın mobileda da güzel gözüken responsive bir tema kullanılabilir(tamam metin yeri küçülüyor belki ama buna bağlı profil resmi kocaman kalıyor kastım buydu).

istekleri bence abartmamak gerek. unutmayın bu bir hazır forum. mobile'a uygulama için, uygulama yazmak gerek. onun yerine yeni seçilen temanın mobileda da güzel gözüken responsive bir tema kullanılabilir(tamam metin yeri küçülüyor belki ama buna bağlı profil resmi kocaman kalıyor kastım buydu).

Doğru ama sonuçta en iyisi olmak istiyoruz... :)

Fikri olan arkadaşlar ? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

google playdan uygulama olarak indirlilebililsek (facebokk gibi) telden daha iyi ve kolay olurdu internetten yazılaer çok küçük tıklaması zor oluor

Zamanla umarım onuda yaparız :) Eğer yaza kadar bir uygulama çıkmazsa ben yaparım... bize özel bir uygulama... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

forumlardaki en büyük sıkıntı, daha önce konuşulan konuların sürekli olarak tekrardan sorulması. madem yeni temaya geçilcekmiş, arama aparatının(textbox) daha ön planda olduğu bir tema seçilirse daha faydalı olabilir.
Ayrıca bilemiyorum böyle hazır bi modül var mı ama kullanıcının kendi dükkanı olsa, satılık kuş, kafes vs. oradan duyurabilse. kişinin profilinde dükkanına tıklayıp oraya gidebilse güzel olabilir yine.

Umarım adminlerimiz göz önünde bulunduracaktır bunu... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:47 -->-> Daha önceki mesaj 11:46 --

Forumdaki üye rütbeleri şu an için muhabbet kuşları hakkındaki bilgilere değil, forumda geçirilen vakit ve yapılan yorum sayıları baz alınarak belirleniyor.
Ancak bilgisine ve tecrübesine güvendiğimiz arkadaşlarımız için ayrı bir rütbe kullanılabilir.

Buda güzel bir fikir Levent abi :) Yeni tasarımda ikisinin amblemi farklı olup 1.seviye 2.seviye diya ayrılabilir mesela vakit geçirene boğa bilgili olana ise kuş figürü konulabilir... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

Bence sadece satış yapanlar değil, kullanıcılar da oylanmalı.
Ama bu oylamayı şimdilik belli başlı arkadaşlar yapabilmeli.
Levent ACAR, Murat DEMİR, Serkan ERKAN, Yusuf Kürşat AKKUŞ, Atılım BUKAĞIKIRAN, Cem CANER gibi.
Belli bir oy oranına ulaşanlar da oy verebilmeli.
Böylece bilip bilmeden yorum yapıp diğer kullanıcıların aklını bulandıranların puanı kötü olacağından daha sonraki yorumları dikkate alınmaz.
Ha kendini düzeltir, puanıını yükseltirse tekrar yorumları dikkate alınabilir.
Yoksa rütbe sistemi pek de iyi çalışmıyor.
Adam Altın Kullanıcı ama saçma sapan yorumlar yapıyor.
Moderatör ama, eline yüzüne bulaştırıp kuşlara eziyet edeceği belli birine suni döllemeyi anlatıyor. [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]

Evet doğru...

Son düzenleme: