petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitemizi Günlük Kaç Kişi Ziyaret Ediyor ?

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Cümleten selamun aleyküm hayırlı günler diliyorum.

Günlük sitenizi kaç kişi ziyaret ediyor acaba ? gibisinden inanın son zamanlarda birçok özel mesaj almaya başladım. Sanırım sitemizin günlük ne kadar ziyaret edildiğini fazlasıyla merak eden üyelerimiz var :) Onlara özelden elimden geldiğince dönüş yapmaya çalışıyorum fakat olur da yarın birgün tekrar aynı soruyu sorma gereği duyan üyelerimiz olur diye baştan önlemimizi alalım dedim :)

Haziran ayında sitemizi günlük ortalama ;

Minimum 10.000 kişi
    Maximum 15.000 kişi ziyaret etmektedir.

Buyrun buda kanıtı :)

Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum..

Saygılarımla.

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hergeçen gün büyümeye devam edeceğiz inşallah..

3. Mehmet ŞEKER
    Gizli

rakamlar güzel. hayırlısı olsun

4. Uğur ÖZTÜRK
    Gizli

hayırlı olsun fakat yöneticiler veya bilgili kişiler arkadaşlarımıza daha çok yardımcı olsa daha iyi olur, bence bu konuda yeterli değiliz.

5. Kemal ÇETİN
    Gizli

Aslında yapılabilse girişte dil seçimi olacak, sayfanın birde ingilizcesini yapıcaksın sahane olur.

6. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Uğur kardeşim gerek tüm site yönetim ekibi olsun gerekse üyelerimiz olsun inanın hepimiz elimizden gelenin fazlasıyla gayret sarfetmekteyiz.. Tek gayemiz insanların soru ve sorunlarına elimizden geldiğince yardımcı olabilmek bir nebzede olsa onları mutlu edebilmek adına.. İnşAllah herşey zamanla dahada güzel olacaktır.. İlgi ve alakanız için teşekkürlerimi sunuyorum..

Kemal kardeşim önerini not aldım inşAllah ilerleyen zamanlarda bu önerinizi değerlendireceğim. Teşekkürler.

7. Kemal ÇETİN
    Gizli

Yani bakarsın işi büyütür dünyanın kullandığı bir site haline gelebiliriz.Sonuçta ingilizce de bir platformumuz olsa bakarsın ABD nin google sıralamasında da ilk sayfalarda oluruz nasıl şu anda Türkiye'de Google'a muhabbet kuşu yazdığında ilk bizim sitemiz çıkıyorsa onlarda da zamanla üst sıraları görebiliriz.

8. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yakında ziyaretçi sayaçlarıda bozulacaktır :D

9. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Güzel düşünce kardeşim sonuna kadar destekliyorum.. Allah nasip ederse bu söylemiş olduğun öneriyi biran evvel faaliyete geçirebilmek adına elimden geleni fazlasıyla yapacağım..

ASKİ'yi çağırır yeni sayaç taktırırız dert değil alpim :D

10. Kemal ÇETİN
    Gizli

Güzel bir fikir verebildiysem ne mutlu bana aslında daha önceden de düşündüm.Sizde şimdi günlük tıklanma sayı verilerini girince böyle bir şeyin artık olağan olabileceğini düşündüm.Ve genelde de bu tür paylaşım sitelerinde böyle bir olay yok tek dil Türkçe.Yapabilirseniz bu konuda bir ilki yapacağınız kesin.Ve yapabileceğiniz bir iş olduğunu da biliyorum.Bu kadar kısa zamanda bu kadar büyümeyi siz yakalandınız sonuçta :)

11. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Tekil hit olarakta gösterebilirseniz çok seviniriz zaten görebiliyoruz alttaki sayyac'tan ama bilmeyenler faydalanır

Bide sayyac yerine say.ac görunmez kullanırsanız daha iyi olur gibi

12. Gokay Akgul
    Gizli

Gokay Akgul Guest

ADmin bende 2 yıılık webtasarım m.y.o bitiriyorum :) elimden bişey gelirse yardım etmek isterim forum adına. ö.m atın yeter :)

13. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bu sabit başlıkların çevirilerini elimden geldiğince ben yaparım,olmadı babamla yaparız.Hatta videolu anlatım bile yaparım muhammet abi :D
    Böyle kafamdan anlatırım çeviri yaparım,minik zaman hataları filan olabilir onları olursa sunmadan önce bilen birinden kontrol ettiririm oo kolay işler :D
    Hiii guys,look! its my birds.Today you will be learn to bird food.Lets start;
    First,boiled the egg and planing the egg
    Second,we put the egg in bowl and put the sauce
    Sauce? what is sauce? yes you learn :) listen me
    1 teaspoon rice flour
    1 teaspoon semolina
    wispy cinnamon
    2-3 baby biscuits
    All of them ; smash shuffle and put the in bowl.You shuffle egg and sauce in bowl and finished :)

14. Kemal ÇETİN
    Gizli

Fikri herkes tuttu sanırım :D

Sayfayı Paylaş