Sitenin Yeni Hali

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Mert DEMİRSOY

Böyle çok güzel olmuş ellerine sağlık Muhammet abi.

2. Sevtap DERİN

Ne olmuş ben pek anlamadım. :(

3. hyypia

hyypia Guest

en son mesaj en altta olması gerekmiyor mu? alttan yukarı doğru neden? konu'yu açan kişinin mesajı en üsste kalır genelde, diğer bütün forumlar o mantıkla çalışıyor. Bilmiyorum tabi siz nası uygun görürseniz artık :)

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Sevtap abla bir an forum kırmızı oldu değişti gözlerime inanamadım yeniledim aynıydı. 5 dakka sonra bari konu açayım dedim şimdi yine eski haline dönmüş benide delirdi sandınız :(

5. Sevtap DERİN

Aaaaa ablacığım niye delirdi sanalım, ben bir ara bakmadım siteye o ara oldu galiba. Kırmızı candır aslında keşke kırmızı olsaydı. :D

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

:) Sadece kırmızı olsa.ana sayfa menusu felan geldi değişti.Konulardaki kuşlar değil yuvarlak bişey vardı.

7. Sevtap DERİN

Belki bir denemeydi ve bunu gören ilk şanslı kişi de sendin. :D

8. Tevfik AKTUNÇ

Default tema candır, Muhammet yavaş yavaş bunu düzenliyor. Bence bu tema daha güzel ve daha da güzel olacağına inanıyorum :)

9. hure44

hure44 Guest

Bende gordum logo dahil hersey degisti kirmizi oldi ama suan oyle degil sanirim denemeydi bu denemeyse bile kirmizi cok guzeldi ins yakinda oyle olur

10. Süleyman Mert DEMİRSOY

:D
    inşallah dahada güzel olacak
    Aynen bencede güzeldi

Sayfayı Paylaş