petshop

Sitenin Yeni Hali

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Böyle çok güzel olmuş ellerine sağlık Muhammet abi.

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Ne olmuş ben pek anlamadım. :(

3. hyypia
    Gizli

hyypia Guest

en son mesaj en altta olması gerekmiyor mu? alttan yukarı doğru neden? konu'yu açan kişinin mesajı en üsste kalır genelde, diğer bütün forumlar o mantıkla çalışıyor. Bilmiyorum tabi siz nası uygun görürseniz artık :)

4. Sevtap abla bir an forum kırmızı oldu değişti gözlerime inanamadım yeniledim aynıydı. 5 dakka sonra bari konu açayım dedim şimdi yine eski haline dönmüş benide delirdi sandınız :(

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Aaaaa ablacığım niye delirdi sanalım, ben bir ara bakmadım siteye o ara oldu galiba. Kırmızı candır aslında keşke kırmızı olsaydı. :D

6. :) Sadece kırmızı olsa.ana sayfa menusu felan geldi değişti.Konulardaki kuşlar değil yuvarlak bişey vardı.

7. Sevtap DERİN
    Gizli

Belki bir denemeydi ve bunu gören ilk şanslı kişi de sendin. :D

8. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Default tema candır, Muhammet yavaş yavaş bunu düzenliyor. Bence bu tema daha güzel ve daha da güzel olacağına inanıyorum :)

9. hure44
    Gizli

hure44 Guest

Bende gordum logo dahil hersey degisti kirmizi oldi ama suan oyle degil sanirim denemeydi bu denemeyse bile kirmizi cok guzeldi ins yakinda oyle olur

10. :D
    inşallah dahada güzel olacak
    Aynen bencede güzeldi

Sayfayı Paylaş