petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitenin Yeni Hali

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Böyle çok güzel olmuş ellerine sağlık Muhammet abi.

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Ne olmuş ben pek anlamadım. :(

3. hyypia
    Gizli

hyypia Guest

en son mesaj en altta olması gerekmiyor mu? alttan yukarı doğru neden? konu'yu açan kişinin mesajı en üsste kalır genelde, diğer bütün forumlar o mantıkla çalışıyor. Bilmiyorum tabi siz nası uygun görürseniz artık :)

4. Sevtap abla bir an forum kırmızı oldu değişti gözlerime inanamadım yeniledim aynıydı. 5 dakka sonra bari konu açayım dedim şimdi yine eski haline dönmüş benide delirdi sandınız :(

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Aaaaa ablacığım niye delirdi sanalım, ben bir ara bakmadım siteye o ara oldu galiba. Kırmızı candır aslında keşke kırmızı olsaydı. :D

6. :) Sadece kırmızı olsa.ana sayfa menusu felan geldi değişti.Konulardaki kuşlar değil yuvarlak bişey vardı.

7. Sevtap DERİN
    Gizli

Belki bir denemeydi ve bunu gören ilk şanslı kişi de sendin. :D

8. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Default tema candır, Muhammet yavaş yavaş bunu düzenliyor. Bence bu tema daha güzel ve daha da güzel olacağına inanıyorum :)

9. hure44
    Gizli

hure44 Guest

Bende gordum logo dahil hersey degisti kirmizi oldi ama suan oyle degil sanirim denemeydi bu denemeyse bile kirmizi cok guzeldi ins yakinda oyle olur

10. :D
    inşallah dahada güzel olacak
    Aynen bencede güzeldi

Sayfayı Paylaş