petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sitenize yeni geldim :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ogulcansivri tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ogulcansivri

Merhaba arkadaşlar :) Ben sitenize yeni üye oldum. Öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim :) İstanbul da yaşıyorum öğrenciyim. Gelelim konuya. Ben 3 gün önce kendime çift muhabbet kuşu aldım dişi ve erkek. Kafesleri tek kişilik papağan kafesi boyutunda sizce yeterli mi ? Kafesin içinde suluk yemlik taşlık kraker tahta tünek gibi her sey var başka olması gereken şeyler var mı ? 2 günde bir 8 damla vitamin vermem gerekiyormuş doğru mu ? Bu kuşları veren görevli bana 3 ay sonra çiftleşebileceklerini söyledi ama nasıl çifleştirmem gerekir :) ? Kafesin yeri nerde olmalı ve ne kadar yüksekte olmalı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Bu arada kuşları sultan papağanımı takas ederek aldım :D çok ötüyordu ve dişi istiyordu :)

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Merhaba hosgeldiniz

Vitamine her zaman gerek yok tüy dokumu zamanında verin suluguna 3 damla
    Kafesin yeri yerden yuksek olsun yeter ceyranda kalmasın kuslar
    Ciftlesecegi konusu ise hic belli olmaz eş tutarsa ne zaman olur bilinmez

3. ogulcansivri

Bilgiler için teşekkür ederim.

4. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye