petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siteye arkaplan müziği

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Samet YLDRN tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Samet YLDRN

sizce mümkünmü? arkaplan müziği

2. Tevfik AKTUNÇ

Mümkündür, fakat gideceğini zannetmiyorum. Ne olabilir ki? Kuşlarla ilgilimi? Pop mu? Rap mi? Rnb mi? Arabesk mi? Yani demek istediğim, bu tür şeyden herkes şikayet eder. Şu çalsın - bu çalsın sitede diye ;)

3. Samet YLDRN

işte o sorun mesela bu site bi müzik upload sitesi falan olsaydı mesala günün en hit şarkıları çalabilirdi

4. Furkan YAMAN

Bencede bosa sikinti telden girenlere ayribi sikinti mesela ben

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    arkaplan müziği pek gitmez bu siteye

6. Tunç ÇAĞATAY

Sadece sitede kasma yapar başka bi işe yaramaz

7. Süleyman Aydın

Valla bende telden giriyom onun icin sikinti olabilir.

8. MuhammetKüçük

bir ara ufak bir komutla pal station ın yabancı ve türkçe butonlarını koymuştum siteme ama sarmıyor . Groveshark playlist hazırlanabilir ama o da güzel bir yer tutuyor sitede pek gerek yok . Zaten forum sitelerinde gerek yok müzik eklemeye kişisel blok olsa anlarım .

9. Sevtap DERİN

Ay kafamız şişer yapmayalım lütfen.

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sitede kasma yapar. Ayrıca herkes ayrı tür müziklerden hoslanıyor sonucta olmasın bence

Sayfayı Paylaş