Karadeniz Pet

Siteye dünden beri giremiyorum acaba size de oldu mu

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba site dünden beri hata veriyor

dünkü siteye girememe nedenimiz "suspended domain" hatası aldığımız içindi,yani site kurucusunun satınaldığı aylık site trafiği dolmuş " upload/download limitleri" asıl vahim olan www.muhabbetkusu.com.tr sitesine girmek istediğimizde karşımıza çıkan zararlı site uyarısı,bu tür siteler yardımlaşmaının yanı sıra doğal olarak kar amaçlı kuruluyor,sitelere yerleştirilen trojan casus programlar bilgilerimizi reklam amaçlı satış sitelerine yönlendirip onlarda kazanç sağlıyor,yapacak birşey yok yani gizli bilgilerimiz şifrelerimiz allaha emanet...

Dunku sorunu [MENTION=4746]cetinates[/MENTION] cok guzel bir sekilde aciklamis kendisine tesekkur ediyorum :) Ara sira oluyor boyle aksilikler kusura bakmayin :) Anlayisiniz icin tesekkurler.

Dunku sorunu [MENTION=4746]cetinates[/MENTION] cok guzel bir sekilde aciklamis kendisine tesekkur ediyorum :) Ara sira oluyor boyle aksilikler kusura bakmayin :) Anlayisiniz icin tesekkurler.

Sayın [MENTION=4746]cetinates[/MENTION] Beyin yorumunun sonlarına doğru yazdıklarıyla ilgili bir açıklamanız var mı Muhammet Bey.
Filestore72.info hatası çok uzun zamandır düzeltilmedi.
Böyle devam mı edecek?

Sorunun çözümü için geçmişi temizlemelisiniz.Bu şekilde giriş sağlanıyor tekrardan.

Geri