petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siteye girince bağırıp duruyor

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Gürkan GÜLER tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Siteye girince Reklamlardan ses Geliyor Bağırıp duruyor kısmaya kısılmıyo kapatmaya kapanmıyor lütfen o reklamı kaldırın sinir bozucu birşey:(

#1 Gürkan GÜLER, 29 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
  2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
  3. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    hocam site sahibi değilim sadece bilgi vereyim..

Admin o bölüme Google reklamlarını almış yani çerezlere göre size en uygun reklamlar orada belirir. O reklam flash reklam denilen tıklayınca play durumuna geçen durdurulabilen vs. bir reklam o an bir problem oluştuysa kapanmamış olabilir. Sayfayı yenilerseniz muhtemelen farklı bir reklam gelecektir,çünkü veri tabanındaki reklam döngüsü sürekli hareket halinde. Web site işiyle uzun zamandır uğraşıyorum sitelerimde Google reklamları var aynı mantıkla çalışıyor. Yine de bilgi sizin için yeterli olmazsa admini etiketliyorum konuyu görecektir.

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]

4. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Teşekkürler evet yenileyince gidiyor kapat düğmesi felan yok durdurmaya basıyorum direk reklama giriyor neyse o reklam geldimi yenileriz sayfayı ozaman

5. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    ADBLCOK Kullan geçer.

Sayfayı Paylaş