Karadeniz Pet

Siteye giriş

Cengiz ŞENEL

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar siteye giriş yaparken nickimi nasıl girmem gerekiyor? Telefonda otomatik kayıtlı olduğu için sorun olmuyor fakat farklı bir yerden giriş yapmak istediğimde kabul etmiyor.

Arkadaşlar siteye giriş yaparken nickimi nasıl girmem gerekiyor? Telefonda otomatik kayıtlı olduğu için sorun olmuyor fakat farklı bir yerden giriş yapmak istediğimde kabul etmiyor.

nickinizi arada bosluk bırakarak yazmanız gerekiyor. o sekilde görünüyor cünkü

Pardon Onur ustam, zaten aynı yazmışsınız. Bu şekilde denediğimde kabul etmiyor!

sizin profilinizde kare içerisinde gösterdigim yerdeki yazı nasıl yazıyorsa o sekilde yazıcaksınız.

Bende öyle giriş yapmayı denedim 2-3 yerde ama kabul etmedi!

kayıt olduğunuz msn adresinizi girerek giriş yapabilirsiniz

Arkadaşlar ben cengiz şenel, kendi profilime giremediğim için başka hesap açtım, yukarıda yazanları denedim olmuyor, şifreyimi yanlış yazıyorum diye 2-3 kere yeni şifre istedim oda gelmedi nasıl giriş yapacağım?

Sorun bence sadece sizde. Herşeyi doğru yaptığınızdan emin olun. Çünkü bir yerde eminim yanlış yapıyorsunuz. Bu zamana kadar kimsenin başına böyle birşey gelmedi.

Bu hesaptan rahatça giriyorum, hadi asıl hesaptan yanlış girmeyi deniyorsam, şifre yenilemek için mail niye gelmiyor? yani nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

hocam sizin için sıkıntı olmasa giremediğiniz niki vern bi ben deneyeyim tabii sıkıntı olmazsa

Konu kapatılabilir sorun çözülmüştür. İlgilenen ve emeği geçen herkese teşekkürler.