Karadeniz Pet

Siteye girişte sıkıntı yaşıyorum

Süleyman EKİNCİ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Siteye bilgisayar üzerinden girdiğim zaman bütün yazılar bir birine giriyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
df91a0a724cb82f5408de5c61fa24de7.jpg
e606f7c3a7519f893651f1539c4cba72.jpg
51a43cdc938dbfb3d52f08e5c7d69ff0.jpg

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnternet bağlantı sorunu var gibi. 15 temmuzdan beri Türk Telekom'da Türkiye genelinde internet bağlantısı sorunları yaşanıyor. Çok şükür Türksat Kablonet kullanıyorum. Farklı tarayıcılardan (Explorer, firefox) girmeyi deneyin. Olmadı ccleaner programını kurup bi temizlik yapın bilgisayarda

İnternet bağlantı sorunu var gibi. 15 temmuzdan beri Türk Telekom'da Türkiye genelinde internet bağlantısı sorunları yaşanıyor. Çok şükür Türksat Kablonet kullanıyorum. Farklı tarayıcılardan (Explorer, firefox) girmeyi deneyin. Olmadı ccleaner programını kurup bi temizlik yapın bilgisayarda
Anladım hocam sağolun teşekkür ederim

@Süleyman Ekinci , selamlar hala sorun yaşıyor musunuz? Kontrollerimde bir problem göremedim.

@Süleyman Ekinci bey arkadaşın yazdığı gibi bilgisayarınızdaki çerezleri silin. sildikten sonra 1 defa geç açılacaktır daha sonrasında hızlanacaktır. hızlanmadığı taktirde modeminizi resetleyip tekrar kurun. bilgisayarınızda kapsamlı bir virüs taraması yapın. bunun için kaspersky virus removal tools yada stinger64 kullanabilirsiniz. windows 8, 8.1 yada win10 dışında bir işletim sistemi kullanıyorsanız eğer combofix i kullanmanız sorununuzu çözecektir diye düşünüyorum tabi ki karasal bağlantınızda sorun varsa durum değişir.

Çok teşekkür ederim sorun çözüldü

Sorunun kaynağı neydi ?