petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siteye Üyelik

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    muhammet bey bundan sonraki üyelerle bence az daha ilgilenin referans olabilir veya siz üye bilgilerini inceleyip üyelikleri öyle onaylayabilirsiniz ne de olsa artık site belli bir noktaya geldi gereksiz tiplere ihtiyacımız yok...

2. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

Şu şekilde olabilir ya referans sistemi ya da mustafa adlı arkadaşın dediği gibi onay işlemi
    Ayrıca belirtmek isterim 1-2 tane moderatör alırsanız daha sağlıklı olur 12-12 saat online olacak türden bu şekilde olursa sıkıntılar çözülür görüşündeyim bende.

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    aynen öyle katılıyorum olur olmadık kişiler üye olup tartışma çıkarıyorlar..bu yüzden ya referans olsun yada onaylayıp alınsın..

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet site cok üye var ama yönetici yok sayfada 10 saat 12 saat sayfada kalan biri olursa daha iyi olur. bence...

5. Nilgün BULUT
    Gizli

Önüne gecilmez yine ya.adam birsuru msn adresi alir.birsuru üyelik açar.onu engellemenin yolu (I pıı )adreslerinin takibiyle olabilirmiki.

6. Efe Çalışkan
    Gizli

mod bencede mantıklı birde siteyi kullanıp giden çok mesela her zaman online üyeden çok ziyaretçi oluyor bence üye olmayan içerikleri göremesin üyelere belli bir mesaj sınırından sonra konu açma hakkı tanınsa mantıklı olur

7. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaslar bu tip insanlara aşağı mahalleden gelip huzur bozan o.ço.. deniliyor ne yaparsanız yapın bitmez bunlar :)

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

nilgün hanım ip adreslerini de artik degiştire biliyolar merak etmeyin internet ortamında öyle şeyler yapiyolarki adam istanbuldan giriyorsa sinyal afrikadan geliyor mesela ben cok karşilaştim öyle insanlara...

9. Nilgün BULUT
    Gizli

Hmmm hadi yaaa.bilmiyordum.şok oldum
    IP Adreslerindeki degişime

10. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet bizimde arkadaşlarla eskiden sanal radyomuz vardi adamlar çökerti. bulamadık. ip adresinden.

11. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

Bence benim dediğim gibi çok değil 2 tane moderatör alacaksın 12-12 vardiyalı olarak siteyle ilgilenecekler en mantıklısı bu o zaman.
    Tabi destek görürse ;)

12. Hakan YILDIZ
    Gizli

Bunun çaresi yok. R10 gibi üye olmanın çok zor olduğu ve moderatörlüğü sayısının çok olduğu forumlarda bile bu sorunlar var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Davetiye sistemi artı üye harici görüntülenme olmaması + 90-100 mesaj sonra konu açabilme + flood önleme gibi önlemler olabilir ip işi de olabilir ağ alt makine ipsine atılmak şartı ile tabi

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

14. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet bak bu olabilir ozan kardeşim güzel söyledin 100 mesaj yapinca da ama herkez ozmnda her konuya yorum yazacak bilgisi olmasada olmasada...

15. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Oyüzdn modların uyanık olması gerek ama davetiye ile geleceğinden pek olmaz gibi geliyor bana

16. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet o davetiye işe yarariya bilir...

17. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

Moderatör mü var ? Dediğim gibi siteye en az 2 moderatör şart

18. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Benim işler yoğun olmasa ben yapardım modluk daha önce tecrübem var :)

19. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

:) şans diyelim bakalım moderatörlük işine sıcak bakacaklar mı çok merak ediyorum

20. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Bazi Formular TC kimlik aliyor bizde alalim harika olur

Sayfayı Paylaş