petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siteye Yeni Konu Nasıl Açılır ?

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Değerli üyeler merhabalar,

Yeni Konu açma ile ilgili sıkıntı yaşayanları gördüğümden böyle bir video hazırlama gereği duydum umarım herkes için faydalı olur :)

[YOUTUBE]n5tf7IBD9lY[/YOUTUBE]

2. Mustafa Karaer

Yararlı bir paylaşım olmuş elinize sağlık :)

3. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler.

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Konumuz günceldir. Sitemize yeni konu açmakta zorluk çekenler bu konumuzu detaylı bir şekilde incelesinler.

5. ENES BASKIN

Merhaba . Konu kapatma yok mu acaba teşekkürler.

6. Batuhan Eroğul

Konu kapatma işlemini sadece moderatör ve yöneticiler yapar.

7. suzie ile efe

Arkadaslar bende yeni uyeym ve bilmiyrm konu nasl aciliyr
    Videoyu da izleyemiyrm youtube kapali oldugu icn yazarak aciklr misnz lutfn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

Tmmdr arkadaslr buldm yine de sagoln

8. Can

Can Guest

konu acmak istiyordum ama nasıl acılacağını bilmiyorum burdada video acılmadı
    konumu yazayım belki bana bir akıl veren olur öncelikle üretici bir abiden birinci yumurtasını yapmış bir kuş aldım ilk yumurtasınıda aldım yeni kafes almıştım 4 katlı pvc den kuşu icine kattım ama pvc yuvalığa girmedi karnındada ikinci yumurta var bugün yarın ikinciyide yumurtlayacaktı yeni kafesinde beklemeye başladı üretici dediki sen yavru almak istiyorsun bak bu ilk yumurtasını yapmış daha geride 4. ile 8 yumurta daha yapar en kötü şartta bu ilk yumurtayı kırabilir kırmayada bilir o belli olmaz ama geride daha yumurtlayacağı icin o yumurtaları kırmaz dedi neyse ogün öyle yeni kafesinde beklediler sabah oldu baktım karnındaki yumurtayı yumurtlamış ve kırmış ikinci yumurtayı kırmış bende dedim pvc yuvalığa girmiyor aldığımda kafesinde ki yuvalık tahtadandı bende dedim aynısından takayım belki alışdığına girerdedim taktım ama aldığım yerdeki yuvalıktan biraz kücüktü ama yinede bu tahta düneğe girmeye başladılar cok ürkekler hem dişi hemde erkek olan dişi dahada ürkek dışardan bir araba gecsin hemen tak yuvalığa kacıyorlar odanın kapısını acayım hemen yuvalığa kacıyor bilhassa dişi ama aldığım üreticinin olduğu yer sesiz sakin bir yerdi acaba ondanmı bilmiyorum şimdi size sorum bu kendi taktığım düneğe devam edeceği yumurtaları yaparmı ve ilk yumurtasını üreticiden almıştık kafesinden ve iki gündür acıkta bekliyor onuda taktığım yuvalığa koyayımmı koymayayımmı bir akıl verin cok karışık oldu kusura bakmayın teşekür ederim

9. Adem mirza

Mrhb
    Profil resmi nasıl eklenir?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. muhabbet

muhabbet Guest

Kuslarim birbirine uyuml[​IMG]umu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

H[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:40 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

#10 muhabbet, 16 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2014
  11. Bayram TANRIKULU

[MENTION=11686]muhabbet[/MENTION] konuyu yanlış yere açmışsın.

12. evrenpatir

Tapatalkda nasil aciyoruz

13. mehmet kaya

konu nasıl aççam

14. Alexx21

Alexx21 New Member

Beğenileri:
    1
    peki actıgımız konuya biri yorum yaptı diyelim .bizde cvp verdık mesela baska bırının yorumuna verecegım cvbı yanlıslıkla sıze yazdım onu nasıl sılebılırız yada sen bunu nasıl sılersın

Sayfayı Paylaş