Karadeniz Pet

Sivas'ta kuş satan var mı arkadaşlar?

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi Sivas'ta üretici olan var mı? Benim dişim maşallah pompa gibi yumurtluyorda 2. kulukçamda boş çıktı erkek yaşlıymış maalesef faliyet görmüyor arkadaş kızgın anadolu muhabbet kuşu arıyorum var mı satan Sivasta? :mad:

Bende Sivas'ta yaşıyorum Atlantik Akvaryumdan aldım memnunum.

Hocam varda bak aldım hiç bir şey olmadı, erkek biraz garip çıktı, çiftleşmiyor dişinin yumurtaları full boş çıktı ben ne yapayım şimdi eğer üretici arkadaş varsa hem param ona gider yazık ziyan olmaz aldığım kuşa 50 tl para verdim, para muhim değil 100'de olsa alırım bir şekilde amaç forumda tanıdığımız kazansın

Bende Sivas'ta yaşıyorum Atlantik Akvaryumdan aldım memnunum.

Oradan bilgim yoktu hocam başka bir yerden aldım, yemi mamayı oradan temin ediyorum işi iyi yapıyorlar ama iş işten geçti bir kere

Üretici zor bulursun inşallah aradığını bulursun...

Üretici zor bulursun inşallah aradığını bulursun...

Hocam bir erkek aldım eş tutular kaşıma vs tam ama yumurtlar boş çıkıyor valla canım sıkıldı erkekte mi problem var yoksa dişide mi çözemedim oturup canımı sıkıyor öyle gördükçe ayırmakta istemiyorum erkekle dişiyi çok iyi anlaşıyorlarda

mrb bende sivastayım ,yumurta sorununu naptınız merak ettim

Hocam bir erkek aldım eş tutular kaşıma vs tam ama yumurtlar boş çıkıyor valla canım sıkıldı erkekte mi problem var yoksa dişide mi çözemedim oturup canımı sıkıyor öyle gördükçe ayırmakta istemiyorum erkekle dişiyi çok iyi anlaşıyorlarda
Benım bıldıgım kadarıyla dısı yumurtluyorsa ve bos cıkıyorsa sorun erkektedir.

Dişiyi kötü bir şekilde kaybettim, yavru almayı planlıyorum arkadaşlar...

Geri