petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sivas'ta kuş satan var mı arkadaşlar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Can YALÇIN tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi Sivas'ta üretici olan var mı? Benim dişim maşallah pompa gibi yumurtluyorda 2. kulukçamda boş çıktı erkek yaşlıymış maalesef faliyet görmüyor arkadaş kızgın anadolu muhabbet kuşu arıyorum var mı satan Sivasta? :mad:

2. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    sivasta kuşcular var kardeş

3. Mustafa Demir

Bende Sivas'ta yaşıyorum Atlantik Akvaryumdan aldım memnunum.

4. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Hocam varda bak aldım hiç bir şey olmadı, erkek biraz garip çıktı, çiftleşmiyor dişinin yumurtaları full boş çıktı ben ne yapayım şimdi eğer üretici arkadaş varsa hem param ona gider yazık ziyan olmaz aldığım kuşa 50 tl para verdim, para muhim değil 100'de olsa alırım bir şekilde amaç forumda tanıdığımız kazansın

Oradan bilgim yoktu hocam başka bir yerden aldım, yemi mamayı oradan temin ediyorum işi iyi yapıyorlar ama iş işten geçti bir kere

5. Mustafa Demir

Üretici zor bulursun inşallah aradığını bulursun...

6. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Hocam bir erkek aldım eş tutular kaşıma vs tam ama yumurtlar boş çıkıyor valla canım sıkıldı erkekte mi problem var yoksa dişide mi çözemedim oturup canımı sıkıyor öyle gördükçe ayırmakta istemiyorum erkekle dişiyi çok iyi anlaşıyorlarda

7. gokhan aslan

mrb bende sivastayım ,yumurta sorununu naptınız merak ettim

8. hageli

hageli Guest

Benım bıldıgım kadarıyla dısı yumurtluyorsa ve bos cıkıyorsa sorun erkektedir.

9. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Dişiyi kötü bir şekilde kaybettim, yavru almayı planlıyorum arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş