Karadeniz Pet

sıvı kusuyo yardım edin yalvarırım

• Konbuyu başlatan emine uyumaz
  • Başlangıç tarihi
E

emine uyumaz

Guest
çok acil lütfen yardım edin muhabbet kuşumun hiçbirseyi yoktu normal konusuyordu hareketlidı birden bire sıvı birsey kusmaya basladı gücsuzlestı ne oluyo anlamadım şimdi halsızce duruyor bilgisi olan yardım etsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

şidm arada yem de kusuyo bide onun dısında şişirmiş tuylerini ayagınıda kaldırmıs uyuyo ya kşmse bişey bilmiyor mu nolur yardım edın veterinere götürebilecek bir yerde değilim

Geçmiş olsun. Eğer bu günlük bir mesele ise, hemen suluğunu yıkayıp damacanadan su doldurun. Yemliği komple boşaltıp yeni yem koyun. Yarın ilk iş kapalı ambalajda yeni yem alın onu kullanın. Muhtemelen yediği içtiği birşey dokunmuştur. Kuşu soğukta bırakmayın.

Çok geçmiş olsun ortamı sıcak olsun soğuktan etkilenmiş olabilir

şimdi suyuna portakal sıktımsu içti biraz da yem yedi ama hala halsız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

ben açık yem almadım hic ambalajlıdır yemi

bu tür olaylada kusma mantar halsizlik gibi olaylarda veteriner kanarya yemini öneriyo sebebini bilmiyorum

suan biraz daha iyi konusuyo hareketlendi suyuna limon sıktım yem yedirdim daha ıyı ev de sıcak tekrarlamaz dimi

Tekrarlamaz inşaallah tekrardan geçmiş olsun

çok sagolun allah razı olsun dün geceden beri yaşadıgım korkuyu bi allah bilir bir ben aynı odada yatıyoruz gece kaç kez uyanım baktım yaşıyo mu ıyı mı diye :(

Bir kaç gün yem olarak kanarya yemi(aspur) verin,ek olarak patetesi haşlayıp püre halinde verirsen iyi gelir.

Geri