petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sıvı kusuyo yardım edin yalvarırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

çok acil lütfen yardım edin muhabbet kuşumun hiçbirseyi yoktu normal konusuyordu hareketlidı birden bire sıvı birsey kusmaya basladı gücsuzlestı ne oluyo anlamadım şimdi halsızce duruyor bilgisi olan yardım etsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

şidm arada yem de kusuyo bide onun dısında şişirmiş tuylerini ayagınıda kaldırmıs uyuyo ya kşmse bişey bilmiyor mu nolur yardım edın veterinere götürebilecek bir yerde değilim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Eğer bu günlük bir mesele ise, hemen suluğunu yıkayıp damacanadan su doldurun. Yemliği komple boşaltıp yeni yem koyun. Yarın ilk iş kapalı ambalajda yeni yem alın onu kullanın. Muhtemelen yediği içtiği birşey dokunmuştur. Kuşu soğukta bırakmayın.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok geçmiş olsun ortamı sıcak olsun soğuktan etkilenmiş olabilir

4. emine uyumaz

şimdi suyuna portakal sıktımsu içti biraz da yem yedi ama hala halsız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

ben açık yem almadım hic ambalajlıdır yemi

5. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    bu tür olaylada kusma mantar halsizlik gibi olaylarda veteriner kanarya yemini öneriyo sebebini bilmiyorum

6. emine uyumaz

suan biraz daha iyi konusuyo hareketlendi suyuna limon sıktım yem yedirdim daha ıyı ev de sıcak tekrarlamaz dimi

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tekrarlamaz inşaallah tekrardan geçmiş olsun

8. emine uyumaz

çok sagolun allah razı olsun dün geceden beri yaşadıgım korkuyu bi allah bilir bir ben aynı odada yatıyoruz gece kaç kez uyanım baktım yaşıyo mu ıyı mı diye :(

9. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Bir kaç gün yem olarak kanarya yemi(aspur) verin,ek olarak patetesi haşlayıp püre halinde verirsen iyi gelir.

Sayfayı Paylaş