petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siyah dışkı ve ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve gddr12 tarafından 25 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. gddr12

gddr12 New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi muhabbetimin 7 yumurtasi var. Bu sıralar halsiz gözüküyor hreketlerinde anormallik yok ama dışkısı hep ishal seklinde ve siyah bazende koyu yeşil sekilde oluyor ve cok degisik bi kötü kokusu var. Gogus kemiginide kontrol ettim biraz keskinlesmis. İshali mikrobik biseye bagli cunku ne yaptiysam kesilmedi 8 gün sonra ilk yumurtasi cikacak ölmesinden korkuyorum yardim edin

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Eğer ishalin mikrobik olduğuna kesin kanat ediyorsanız ilaç kullanmak zorunlu olacaktır. İshalin durumuna göre diğerlerine nazaran az etkili olan neo teramycın kullanılabilir,daha kötü bir durum var ise Sulphamezatin gibi daha ağır olan ilaçlar kullanmak gerekecektir.

Sayfayı Paylaş