Karadeniz Pet

Siyah dışkı ?

• Konbuyu başlatan Emrah Kaymaz
  • Başlangıç tarihi
E

Emrah Kaymaz

Guest
Merhaba, yaklaşık 7-8 aylık erkek muhabbet kuşum var. 2 hafta öncesine kadar hiçbir problemle karşılaşmadım ancak 2 haftadır siyah dışkı yapıyor, muhtemelen kan sindiriyor ama iştahı biraz azalsa da hala gayet iştahlı yem yiyor, ötüyor, yine eskisi kadar olmasa da hareketli (halsizlik, sürekli uyku hali yok) tüy dökme yok

yani siyah dışkı haricinde başka hiçbir belirti yok

geçen hafta bir veterinere danıştığımda kafesindeki boyalı oyuncaklarından dolayı olabilir dedi bütün oyuncaklarını aldım, kafesi güzelce temizledim. Gold Wings marka bir yem verdi onu verdim biraz daha canlandı gibi ama hala siyah dışkı yapıyordu. 2 gün önce de başka bir veterinere danıştığımda (ilk defa 2 hafta önce yıkamıştım) büyük bir ihtimalle yıkamadan dolayı soğuk algınlığı olabilir dedi ve deep fix diye astım/soğuk algınlığı ilacı verdi

forumda konu hakkında başlıklara baktım ama pek birşey bulamadım ve hastalıklar konusunda da pek bilgim yok açıkçası

bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz, benzer durumla karşılaşan varmı ? Sizce ne yapabilirim

NOT: Ayrıca ilk defa 2 hafta önce farklı bir yem verdim Champion, 2 gün boyunca yemeyince bir daha vermedim ondan dolayı olabilir mi?

Geri