petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

siyah salma uygunmu

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve flaw27 tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. flaw27

flaw27 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 4adet muhabbet kuşum var iki disi iki erkek bunların hepsini tek kafese koymak istedim. Ahsap bir televizyon sehpasi vardi sadece on kismi acik on kismina kucuk yesil kare seklinde tel cektim tellerden iki kapi yapip akilli yemlik falan ekledim temizlik yapabilecek durumda degil bunun icin ureticilerin kafes tabanina koyduklari tas mi ne var ondan almayi planliyorum koku ve temizlik acisindan cok iyi oldugunu soylemislerdi. Birde sehpa siyah renk. Tecrubeli arkadaslar yorum yaparsa sevinirim kafama takilan el buyuk soru sehpa rengi ve taban alti icin dusunulen taslar

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sehpanın rengi önemli değil ama küçük olabileceğini düşünüyorum fotoğraf paylaşırsanız iyi olur

3. flaw27

flaw27 New Member

Beğenileri:
    0
  4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Bu sehpanın aynısından bendede var içine beyaz bi tabaka kaplatacam daha aydınlık olsun diye vede aradaki bölmeyi kaldıracam ama güzel bişey olsun istediğimden tam olarak nasıl bişey yapacağıma karar veremedim

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    eğer alt kısma çekmeçeli tava yapabilirseniz temizlik kolay olur plastikten olması şart değil marangoza taban ölçülerinde bir tahta kestirip kenarlarına set yaptırabilirseniz rahat edersiniz (sehpanın en üste iki kat olan tahtalardan bir tanesi ayırabilirseniz işinizi görür bence)

6. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Ben aynı türden birşey denemiştim , çok sıkıntı yaşamıştım , çünkü çok çırpınıyorlar akşam karanlığında , birkaç hafta deneyin sıkıntı yoksa kullanmaya devam edin . Bu arada antep neresi , ben batıkent deyim .

7. flaw27

flaw27 New Member

Beğenileri:
    0
    Alt kisma ureticilerin kullandigi taban tasi mi kumu mu ne var ondan dusunuyordum temizlik icin iyi diye duymustum

8. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Alt kısma zeolit taşı da fazla etki yapmaz , çünkü onu da 2 ayda bir temizlemek gerekiyor . Yine temizlik sıkıntısı olacaktır onun yerine alt telden biraz eğ ve oraya ızgara tarzı birşey yap belki faydasını görürsün.

9. flaw27

flaw27 New Member

Beğenileri:
    0
    Hmm anladim oyle yaparim o zaman tesekkurler. Kus tuylerinin bakimi icin ne yapabilirim? Meyveyi mamayi pek sevmiyorlar cok nadir yiyorlar. Dun biraz haslanmis patates koydum beyaz kus cok az yedi digerleri yemiyor.

Sayfayı Paylaş