petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siyah tüy Kökü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat eray tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar jumbo muhabbet kuşumda kanat ve kuyruk uzun tüyleri dökülüp tekrar çıkıyor ve tekrar dökülüyor. Yavruyken french molt diye düşünmüştüm ama kuş uçuyor kısıtlı olarak ve kısa tüyleri tamam sadece uzunlarda bu sıkıntı.dökülen tüylerin Kökleri siyah[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Yeme içme dışkı vs gibi problemleri yok gayet sağlıklı suan ayrıca

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tüy köklerinin siyah olması demek yeni çıkan kanlı tüy demek. Ama eskilerin durup yeni çıkanların düşmesi sıkıntı. Tüy uyuzu gibi bişey olabilir ama tam teşhis için kanatlı veterinerine götürün.

3. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Veterine götürdüm de malum muhabbet kuşuyla ilgilenmediklerinden olsa gerek pek bi bilgi sahibi olmuyorlar. Evitse,supervit verdi kullandım olmadı başka biyere gösterdim b vitamini dedi verdim olmadı yani deneme tahtasına döndü hayvancık

4. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    Biotin eksikliğinden kaynaklanıyor

biotin icerıklı vıtamınler ve depomin kullanın.

5. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim deneyeyim ilaçları bir de rica etsem depomin kullanımını yazarmısınız tek kuş için

6. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    Tek suluk için 0,5 cc yeterlı olacaktır.

Sayfayı Paylaş