petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siyah (zift )şeklinde ishal diski

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mustafacetin66 tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mustafacetin66
    Gizli

Arkadaşlar kuşlarimdan bir tanesi 2 -3 gundur kabararak kòşeye cekildi.hastane kafesine aldim.dişkisi siyah (zift şeklinde)ishal seklinde.ne yapmam gerekir.

#1 mustafacetin66, 14 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mayıs 2014
  2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Dışkılar, hastalıkları nispeten teşhis etmek için önemlidir istersen şu yazıya bir bak derim. detaylı bir anlatım olmuş. Buradan bakabilirsin.

3. zeren

zeren New Member

Beğenileri:
    0
    dışkının "katı uzun bölümü" Siyah zift gibi ise "iç kanama" olabilir diye okudum forumun sabit konularında...

4. mustafacetin66
    Gizli

Evet sabah üretim haneye gittiğimde kuş ölmüştü iç kanama olabilir.bilemiyorum ama bulaşıcı galiba eşide kuyruk sallamaya başladı.Korkum diğer kuşlara bulaşması.Saygılar.

Sayfayı Paylaş