Karadeniz Pet

sizce artık kızışmış mı

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
eWr6BP.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

arkadaşlar dişi kuşum sizce kızısmış mı öndeki dişi arrkadaki erkek kuşum ztn kızışmış onu bılıyorum da dişiden emin olamadım yardım edermisiniz

öndekide erkeğe benziyor böyle :) daha net bir foto olsa ustalar daha iyi yorum yapabilir

Resim Çok Kötü Hiç Birşey Belli Olmuyor

Edit: İkiside erkeğe benziyor bu resımde

dha net bi resim yüklim o zmn yardmcı olursanız sevnırım

cere kısmını çekin lütfen yakından o zaman söylenebilir ancak

eaBj05.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

x9pRE3.jpg

Erkeğe Benzettim Ben. Cere Cevrısınde az beyazlık var fakat bu şekilde teşhis etmek cok zor tam karsıdan bır resım lazım.

2 si de erkek gibi bunların :S cere kısmını tamamen ön taraftan çeker misiniz?

Kardeşim biraz daha net foto atarsan yardımcı olabiliriz ,
birde tünekleri yıkayıp dezenfekte etmeni öneririm

arkadaşlar en fazla bu kadar oluyor ama flaştan galiba ceresı mavı cıkıyordelıklerının etrafı beyaz altı pembe normalde kuyrugundan falan da analaşılıyordu benım bıldıgım

ikiside erkeğe benziyor bunların
cevrenizde kuşlardan iyi anlayan birisi var ise bir ona danışın derim

Kardeşim biraz daha net foto atarsan yardımcı olabiliriz ,
birde tünekleri yıkayıp dezenfekte etmeni öneririm

temizliorum zaten ama bellı bı noktaları var orası hep kakaları oluyor gerı kalan yerler temız kalıyor :)

Henüz Kızışmamış Dişilerde Cere Kahverengi Olunca Kızıştığını Anlarsın

dişi kuş çok bakımsız görünüyor tüyleri falan

aldıgımda kanadındakı yoldugu yeri yaraydı çok bakımsız oldugu ıçın onu almıştım kendını toparlasın dıye suanda o yoldugu yerlerınden yenı yenı tekrar tüyleri çıkmaya başladı toparlamış hali bu çok hırpalanmıştı çünki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

Kuşların bulunduğu yerde lamba yok mu?

lamba derken kafesın yakınında ışık mı olması lazım dha çokmu ışık alması lazım kuşlarım salonda duruyor lambanın ışığı yetmez mi yanlarına bi ışık falanmı koymam lazım

Çok bakımsız duruyolar yaa ....
Ama duzelirler inşallah :)

Geri