petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce artık kızışmış mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

arkadaşlar dişi kuşum sizce kızısmış mı öndeki dişi arrkadaki erkek kuşum ztn kızışmış onu bılıyorum da dişiden emin olamadım yardım edermisiniz

2. Sinan ÇELİK
    Gizli

öndekide erkeğe benziyor böyle :) daha net bir foto olsa ustalar daha iyi yorum yapabilir

3. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Resim Çok Kötü Hiç Birşey Belli Olmuyor

Edit: İkiside erkeğe benziyor bu resımde

4. dha net bi resim yüklim o zmn yardmcı olursanız sevnırım

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

cere kısmını çekin lütfen yakından o zaman söylenebilir ancak

6. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

7. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Erkeğe Benzettim Ben. Cere Cevrısınde az beyazlık var fakat bu şekilde teşhis etmek cok zor tam karsıdan bır resım lazım.

8. Mana
    Gizli

Mana Guest

2 si de erkek gibi bunların :S cere kısmını tamamen ön taraftan çeker misiniz?

9. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim biraz daha net foto atarsan yardımcı olabiliriz ,
    birde tünekleri yıkayıp dezenfekte etmeni öneririm

10. arkadaşlar en fazla bu kadar oluyor ama flaştan galiba ceresı mavı cıkıyordelıklerının etrafı beyaz altı pembe normalde kuyrugundan falan da analaşılıyordu benım bıldıgım

11. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    ikiside erkeğe benziyor bunların
    cevrenizde kuşlardan iyi anlayan birisi var ise bir ona danışın derim

12. temizliorum zaten ama bellı bı noktaları var orası hep kakaları oluyor gerı kalan yerler temız kalıyor :)

13. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Henüz Kızışmamış Dişilerde Cere Kahverengi Olunca Kızıştığını Anlarsın

14. tüh kuyrugunda falada mı düşüklük yok

15. Kuşların bulunduğu yerde lamba yok mu?

16. dişi kuş çok bakımsız görünüyor tüyleri falan

17. aldıgımda kanadındakı yoldugu yeri yaraydı çok bakımsız oldugu ıçın onu almıştım kendını toparlasın dıye suanda o yoldugu yerlerınden yenı yenı tekrar tüyleri çıkmaya başladı toparlamış hali bu çok hırpalanmıştı çünki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

lamba derken kafesın yakınında ışık mı olması lazım dha çokmu ışık alması lazım kuşlarım salonda duruyor lambanın ışığı yetmez mi yanlarına bi ışık falanmı koymam lazım

18. Yiğit ERDİK
    Gizli

Çok bakımsız duruyolar yaa ....
    Ama duzelirler inşallah :)

Sayfayı Paylaş